Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Oceniam płytko natomiast małe strony, które są robione tylko pod system.... Alew takich jak mówisz nie ma w systemie eweba wogóle, poza tymi kilkoma, które ktos teraz dodał :]

A to nie wiem jakie to są "płytkie" storny nie widziałem takich - jak będziesz mógł to mi pokaż chętnie się czegoś nowego do wiem

Google im wyzeruje PR, a 1000 punktów dostaną 2-3 zł miesięcznie. Toż to złoty interes. ;)

Nieraz mnie korci zapytać ile ty masz lat że takie teksty piszesz

Z tego wynika że jak Ci google nie wyzeruje PR to masz sznse wyciągnąc 4-6 (pr1) 6-9(pr2) 8-12(pr3) zł miesięcznie. Gratuluje robisz złoty interes

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google im wyzeruje PR, a 1000 punktów dostaną 2-3 zł miesięcznie. Toż to złoty interes. ;)

Nieraz mnie korci zapytać ile ty masz lat że takie teksty piszesz

Z tego wynika że jak Ci google nie wyzeruje PR to masz sznse wyciągnąc 4-6 (pr1) 6-9(pr2) 8-12(pr3) zł miesięcznie. Gratuluje robisz złoty interes

Jak Cię korci to pytaj, tylko nie wciskaj kitu, że ludzie będą chętnie dodawać małe stronki zapleczowe do eweblinka. Zwłaszcza takie, na których dorobili się PR>0. Masz jakieś argumenty przeciwko moim, to mi je pokaż. Mam takie stronki, więc czym mnie przekonasz oprócz osobistej wycieczki?

To Twój topic, wiec trzymaj jakiś poziom dyskusji i nie traktuj dyskutantów jak osobistych wrogów. To cecha małych dzieci. Biznesmenom nie przystoi.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Ci pomóc czy sam dasz rade z wyprowadzką ?

@Xann - niektorym chyba naprawde warto by bylo zasponsorowac tir'a ;)

ale zescie sie uczepili. nie wierze, ze jestescie pol-glowkami tylko czepiacie sie slowek. skonczcie, bo ten watek do niczego nie prowadzi i dobrze wiecie jaki typ marketingu @Xann prowadzi

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Ci pomóc czy sam dasz rade z wyprowadzką ?

@Xann - niektorym chyba naprawde warto by bylo zasponsorowac tir'a ;)

Tyle punktów mieli? :)

Xann szermuje hasłami dbałości o system i wartościowe strony w systemie, więc sam wystawia się na strzał. To co twierdzi, musi umieć udowodnić. Takie prawo publicznej dyskusji. Jeśli ponoszą go nerwy, niech poprosi kogoś kompetentnego o pomoc.

Pozytywny aspekt tej dyskusji jest taki, że z tej burzy być może inni wyciągną jakieś wnioski. A może ktoś nowy (stary) wejdzie do gry? Proszę oto aukcja na allegro https://allegro.pl/item916731814_linkor_pl.html, chociaż przypuszczam, że to tylko pijar tego, którego nicka się tu nie wymawia.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jak Cię korci to pytaj, tylko nie wciskaj kitu, że ludzie będą chętnie dodawać małe stronki zapleczowe do eweblinka. ...

a teraz wskaż gdzie napisałem że ludzie będą chętnie dawać małe stronki zapleczowe do ewelibnka bo widzie że wyobraźnia coraz bardziej Cie ponosi

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, przewidziałem, że z braku innych argumentów będziesz łapał za słówka, przemilczając to co niewygodne.

Przejdź do konkretów, tu masz drugą część mojej wypowiedzi:

.....Zwłaszcza takie, na których dorobili się PR>0. Masz jakieś argumenty przeciwko moim, to mi je pokaż. Mam takie stronki, więc czym mnie przekonasz oprócz osobistej wycieczki?

Odpowiedz na pytanie.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz wskaż gdzie napisałem że ludzie będą chętnie dawać małe stronki zapleczowe do ewelibnka

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem to zdanie.To znaczy, że będą dodawać ale niechętnie?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'Yeden' - sugeruje Ci żebyś cześciej używał słówek typu: zdaje mim się, wydajne mi się, w moim odczuciu - wierz mi to wielka różnica po miedzy tym co sobie wymyślasz i ci sie wydaje a stanem faktycznym no i nikt o bajkopisanie nie będzie Cie podejrzewał.

Między nami jest taka różnica że ja widzię co się dodaje a Ty sobie to wyobrażasz , wiec pisz że sobie wyborażasz albo sobie nie wyobrażasz.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ......

Nie spodziewam się tego

mam Ci pomóc czy sam dasz rade z wyprowadzką ?

@Xann - niektorym chyba naprawde warto by bylo zasponsorowac tir'a ;)

Zwykłe przepychanki, nic groźnego :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'Yeden' - sugeruje Ci żebyś cześciej używał słówek typu: zdaje mim się, wydajne mi się, w moim odczuciu - wierz mi to wielka różnica

Wszystko co piszę o eweblinku jest oparte o moje odczucia i fakty, które zechcesz ujawnić. Posłucham Ciebie i zacznę od "Wydaje mi się".

Otóż wydaje mi się, że unikasz odpowiedzi wprost na moje pytanie. Jak przekonasz mnie, żebym zaryzykował stronkę z PR3 dla 15 złotych miesięcznie, z ryzykiem utraty tego PageRanku i zmniejszenia zarobku do 2-3 zł?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jak przekonasz mnie, żebym zaryzykował stronkę z PR3 dla 15 złotych miesięcznie, z ryzykiem utraty tego PageRanku i zmniejszenia zarobku do 2-3 zł?

a nie zamierzam Cie przekonywać.

System e-weblink jest systemem gdzie jego użtytkownicy wymiają się linkami reklamowymi między miedzy innymi stronami uczestników systemu co ma na celu zwiększanie oglądalności tych stron oraz wzajemne promowanie się stron.

Ja użyczam jedynie platformy do tej wymiany i wcale nie mam zamiaru Cie przekonywać do dodawania strony do tej platformy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniam płytko natomiast małe strony, które są robione tylko pod system.... Alew takich jak mówisz nie ma w systemie eweba wogóle, poza tymi kilkoma, które ktos teraz dodał :]

A to nie wiem jakie to są "płytkie" storny nie widziałem takich - jak będziesz mógł to mi pokaż chętnie się czegoś nowego do wiem

A jak napiszę, że oceniam wysoko strony, to będe musiał pokazać Ci "wysokie" strony (nie odpowiadaj, tak zapytałem retorycznie)?

A co do nowej wiedzy, daj mi listę wszystkich maluchów z eweba, które są zapleczami, a ja Ci pokaże te, które z nich są jak to ująłeś "płytkie", a jak nie znajdę "płytkich" to tu wejdę i napisze wielkimi literami: Xann wie co pisze i ma rację, ludzie wkładają tu tylko wartściowe zaplecze... A ja się myliłem... Teraz powinieneś się zasłonić tajemnicą, polityą prywatności i dalej pisać, że nie wiesz jakie to są strony, które robi się tylko pod SWL :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności