Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Teraz powinieneś się zasłonić tajemnicą, polityą prywatności i dalej pisać, że nie wiesz jakie to są strony, które robi się tylko pod SWL

Na a skąd ma wiedzieć, przecież e-weblink jest reklamowym systemem. Czyli innym zupełnie niż pozostałe SWL-e. :D

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak napiszę, że oceniam wysoko strony, ....

.....a ja Ci pokaże te, które z nich są jak to ująłeś "płytkie", ....

Widzisz to jest Twoja ocena z którą mogą się inni nie zgadzać.

Problem jest w tym że swoją prywatną ocenę strony fajna/płytka pozostaw sobie no chyba że wiesz jak ocenia moc stron google to byś podzielił się z nami

Xannn, proszę, daj już spokój z tymi linkami reklamowymi.

@Yeden dam jak mi udowodnisz że link nie jest reklamą

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest istotne jak Xann nazywa sobie swoj SWL, sam się go o to czepiałem, ale doszedłem do wniosku, że nie ma sensu, jak dla mnie to może to być nawet: system wymiany linków nielinkowych...

edyta:

Xann, jak oceniam to moja sprawa, racja, ale Ty napisałeś, że w systemie są same typowe strony zapleczowe w/g mojej oceny, więc moja ocena jest też Twoją, a to już nie jest moja prywatna ocena jak to ująłeś...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym że swoją prywatną ocenę strony fajna/płytka pozostaw sobie

A ocena , że e-weblink jest system reklamowym nie jest prywatną oceną?

Jeżeli tak to powinieneś ją chyba pozostawić sobie, a może potrafisz to udowodnić?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A merytoryczne pytania nadal bez Xannowej odpowiedzi.

merytorycznie to ja sobie z zakręconym mogę popisać a Tobie to kosmos do jego poziomu jak zobaczę kiedyś Twoje merytoryczne pytanie wierz mi na pewno dostaniesz merytoryczną odpowiedzieć.

@zakręcony jaka wg Twojej opini to jest "płytka" strona ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka, która by nigdy nie powstała gdyby nie było SWL'a :D

Albo taka (bo mi strzelisz z armaty, że moje by nie powstały gdyby nie było wyszukiwarek) gdzie wchodzi modek z G po spam raporcie i nie ma wątpliwości po co tu wszedł ;)

Może być?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A merytoryczne pytania nadal bez Xannowej odpowiedzi.

Merytorycznie może by i było gdyby to była rozmowa z właścicielką systemu.

A Xann jako przedstawiciel (reprezentant) systemu, nie może udzielić wiążących odpowiedzi.

I to by było na tyle.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

merytorycznie to ja sobie z zakręconym mogę popisać...

Właśnie widzę.

Stara taktyka - nie da się przedstawić argumentów, to trzeba zdyskredytować osobę - sztuczki przerabiane w biznesmeńskim przedszkolu.

Dobra starczy na dzisiaj. Zmęczyła mnie ta reklamowa merytoryka. :D

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka, która by nigdy nie powstała gdyby nie było SWL'a :)

Albo taka (bo mi strzelisz z armaty, że moje by nie powstały gdyby nie było wyszukiwarek) gdzie wchodzi modek z G po spam raporcie i nie ma wątpliwości po co tu wszedł ;)

Może być?

@'zakręcony' - wiele stron powstało jeszcze zanim powstały SWL bo była moda na MFA, w naszym systemie nie powinno być stron jak to oceniasz "płytkich" bo nasz system jest przeczesywany przez po********a-czy wiec jak coś jest "płytkiego" zaraz odpada poprzez moderowanie, jak widzisz mamy moderacje ale inaczej rozwiązaną, a strony które zostają za stronami które w twojej ocenie nie są już płytkie. Dlatego napisałem że może się pojawić z ostatniej chwili zanim szok,colin czy moher prze moderują.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oceniam to moja sprawa, (...) typowe strony zapleczowe w/g mojej oceny, więc moja ocena jest też Twoją, a to już nie jest moja prywatna ocena jak to ująłeś

:)

edit: ostatnio co wieczór można w tym temacie poczytać kilka ostatnich postów na dobry sen B)

Uważaj bo cytując w taki sposób z krzesła spaść

(...)można (...) na dobry sen
;)

Tomek biali rycerze nie wyłapią wszystkiego, a na jednego bana powstaje 10 nowych by nadrobic straty ;)

Taka walka z wiatrakami... Dulcynea miała swojego DonKichota, a eweb ma swojego szooka :(

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności