Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To jeszcze policz do tej mniejszej częsci to co dostali by z pozostałych systemów jakie by wisiały razem z ewebem, bo przecierz z tamtąd też mają pieniązki, zakładając, że tez weźmiesz te ceny z najwyżej chodzących na rynku :P

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręcony - jak facet ma takich serwisów 50 i za każdy zbierał po 10k pkt, to miał 500k punktów, w momencie kiedy ma teraz -70% to zostaje mu 150k... więc facet zachodzi do głowy i chcąc mieć sporo punktów może (nie musi, rzecz jasna) zdecydować się tylko na eWeba i ma full punktów + 30% bonus za wyłączność :P i tak gość ma 650k pkt :P

To nie do końca tak działa. Część ludzi może tak postąpić, a druga część nie, natomiast dorobi podobnych i odrobi straty punktowe. Dzięki temu w ewebie nie ubywa stron z wieloma wychodzącymi.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ostatnim cięciom sporo takich stron ubyło, przydałyby się jeszcze ostrzejsze zmiany. Niektórym nadal nie opłaca się ograniczać linków wychodzących. Jaką wartość dla systemu ma strona, której przykład podałem? Nie ma żadnej wartości, a i tak ma szanse dostać sporo punktów.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z aktualnego regulaminu:

wartość od 10: -50% punktów

Ktoś, kto ma 15, to sie może zastanowi. Jak ma 25, to za dużo musi zdejmować, więc stratę punktów odrobi dokładając jeszcze jeden system i będzie 30. Bo za to kary w ewebie nie dostanie.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yeden dobrze prawi

@FiKaS to pojechales po bandzie :) Xann tu jest szefem i ja nie bedzie chcial to nie bedzie przyjmowal powyzje 20 wych nie mieszaj w to Kontytucji (tak, ta nazwe pisze sie duza litera)

sprzedawcy przezyja te -70% i linki beda zdejmowac tylko jak beda mieli zamowienia na weblinka i beda mogli sobie pozwolic na utrate pkt w innych systemach. inaczej lepiej miec przykladowo jeszcze gota, seomatika, seo.net'a i zawsze cos weblinka. zawsze to cos co zostanie z eweba mozna dodac do linkowania zaplecza

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi jak jest w rzeczywistosci z małymi stronami, które są niskich lotów (no wiesz, tak stronka zrobiona tylko pod system, zero wartosci dla normalnego usera), a bot G zaglada na nie z raz dziennie, albo i rzadziej.

Napisz mi co sie stanie z systemem, jak takich stron będzie przybywać, przy założeniu sc-fi takim, że za jakiś czas bedą one wiekszością w systemie.

Badziej przyziemne?

o te maluchy pytalem zebys mi pokazal te strony w systemie o kture tutaj pytam a nie dmoza ktory z maluchem nie ma nic wspolnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero zadałeś to pytanie :) Wczesniej zapytałes tylko o "płytkie" strony :)

Na PW wysłałem Ci 2 znalezione w 5 minut z przerwą na zabawę z dzieckiem i to dzięki Twojej stronie :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero zadałeś to pytanie :) Wczesniej zapytałes tylko o "płytkie" strony :)

Na PW wysłałem Ci 2 znalezione w 5 minut z przerwą na zabawę z dzieckiem i to dzięki Twojej stronie :)

no liczylem ze mi pokarzesz te maluchy o ktorych mowiles a ty mi pokazujesz jedna news.google a druga to slownik wyrazow obcych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że pomyliłeś ze dwie rzeczy, moją odpowiedź na pytanie Xanna: jak wyglada typowe zaplecze z tym, że zarzucam mu brak takiego zaplecza w systemie, Ty chcesz bym pokazał Ci małe strony, które nie mają wartości, a są promowane, to ja Ci pokazuje.

Ty oczekiwałeś, że co Ci pokaże, porządne strony bedące typowym zapkeczem (wg mnie, no i Xanna bo on napisał, że to co dla mnie jest typowe, to ma tylko tego typu rzeczy w systemie) mające site na poziomie 10 emitujące eweba, bo nie czaję?

I tak, powielanie nesw.google jest dla mnie stroną na poziomie kopi wiki czy dmoz :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności