Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Napisz mi jak jest w rzeczywistosci z małymi stronami, które są niskich lotów (no wiesz, tak stronka zrobiona tylko pod system, zero wartosci dla normalnego usera), a bot G zaglada na nie z raz dziennie, albo i rzadziej.

Napisz mi co sie stanie z systemem, jak takich stron będzie przybywać, przy założeniu sc-fi takim, że za jakiś czas bedą one wiekszością w systemie.

Badziej przyziemne?

pytalem o te strony o ktorych tu piszesz chcialbym je zobaczyc zeby wiedziec o czym mowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A te co Ci podesłałem, to są strony z duzym site, są zrobione nie pod system, a dla ludzi i bot po nich tak szaleje, że ledwo transferu do 1 starcza i są wysokich lotów?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA:

Mogę podać małą furtkę: Jak "legalnie" zredukować liczbę linków wychodzących które linkują miedzy subdomenami w obrębie swojej domeny czyli

twoja_domena.pl

auta.twoja_domena.pl

newsy.twoja_domena.pl

Zamiast linkować na subdomenę linkujemy na katalog w adresie czyli www.Twoja_domena.pl/jakis_katalog/index.php a w tym indexie.php można zrobić zrobić przekierowanie 301

<?php

header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently");

header("Location: https://www.nowa-domena.pl/");

header("Connection: close");

?>

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak możesz też zredukować liczbę wszystkich wychodzących, niekoniecznie do subdomen.

A jak Google traktuje takie linki? I tu rodzi się pytanie czy dla Google jest różnica między wychodzącymi a wewnętrznymi? Możliwe że nie tylko przy wewnętrznych przepływ mocy odbywa się w obrębie domeny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google chyba nawet w swoich poradnikach umieszcza info na temat przekierowania 301. Ciekawe tylko czy przekierowanie z katalogu przenosi identyczną moc jak link z głównej. Wydaje mi się, że tak, bo kiedy stosuje się przekierowanie, to tak naprawdę link z głównej nie będzie prowadził do katalogu, tylko już do strony. Powinno być, więc identycznie jak z przekierowaniami 301 między domenami.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tak, bo kiedy stosuje się przekierowanie, to tak naprawdę link z głównej nie będzie prowadził do katalogu, tylko już do strony. Powinno być, więc identycznie jak z przekierowaniami 301 między domenami.

niesadze

przekierowanie z katalogu jest takie samo jak przekierowanie z podstrony a nie ze strony glownej

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności