Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Nasz całkowicie darmowy system został stworzony w celu promocji stron www. e-Weblink to zespół ludzi wdrażających nowatorskie rozwiązania.

To stwierdzenie chyba nie jest zgodne ze stanem faktycznym.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

REGULAMIN

1. Postanowienia ogólne

1. W systemie obowiązują następujące rodzaje kont użytkowników:

1. Standard – bezpłatne, z limitem 400 linków, bez opcji dodatkowych

2. Pro – płatne 30 zł netto/miesięcznie, z limitem 400 linków, z pełnymi opcjami dodatkowymi.

3. Pro+ – płatne 750 zł netto/rocznie z limitem 2000 linków, z pełnymi opcjami dodatkowymi.

https://www.e-weblink.com/regulations.php

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ze względu na umieszczanie ich na stronach o prawie zerowym ruchu, w miejscach gdzie CTR nie osiąga 0,01%. Według polskiego prawa też nie, bo reklama musi być oznaczona

Ogłoszenia i reklamy muszą być oznaczone w sposób nie budzący wątpliwości, iż nie stanowią one materiału redakcyjnego

a ani na stronie e-weblink.com, ani w domyślnej konfiguracji skryptu nie ma żadnych oznaczeń typu "Reklama:" przed linkami.

Niezależnie od tego czy linki są reklamowe czy nie, można mówić o kontekstowości, której w e-weblinku (jak i we wszystkich innych SWL) nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekierowanie z katalogu jest takie samo jak przekierowanie z podstrony

Zgadza się :) A jaka wg Ciebie jest różnica w przekazywaniu mocy pomiędzy linkiem naturalnym z domeny głównej a tym z przekierowania utworzonego na podstronie/katalogu serwisu linkującego?

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Według polskiego prawa też nie, bo reklama musi być oznaczona
Ogłoszenia i reklamy muszą być oznaczone w sposób nie budzący wątpliwości, iż nie stanowią one materiału redakcyjnego

Dlatego napisałem Ci że nie posiadasz żadnej wiedzy bo dajesz cytat z prawa prasowego liczac na to że ujdzie

Proponuję bardziej przyłożyć się do tematu bo jedynie się ośmieszyłeś

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś - przy rejestracji nic nie płacisz a korzystasz z systemu za free :-)

Jesteś zawodowcem, potrzebujesz więcej korzystasz z PRO / PRO+, co w tym trudnego?

Boguś skoro ten Weblink to dla Ciebie czarna magia ciągle to może jednoznacznie odpuść sobie temat i przejdź do konkurencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja pisałem coś o rejestracji? Nie, ja na pisałem, że system nie jest całkowicie bezpłatny

I to niema nic wspólnego z czarną czy białą magią.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystanie z niego jest za free :)

Weblink nie miesza w punktach, nie ma korzyści (dany procent z puli punktów stworzonych przez Userów).

Utrzymuje się z PRO kont, myślę, że jest to czyste i fair podejście do userów Weblinka.

A Ty Boguś jesteś Ikoną PiO wtrącania się i szukania dziury w całym, dziwne macie w Stanach hobby, może warto by się przerzucić na jogging czy cuś zdrowszego od przesiadywania przy PC. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupujesz komórkę, możesz ją używać za free, ale kiedy chcesz wykonać połączenie, wysłać wiadomość, płacisz dodatkowe $$$. Tak samo jest z e-Weblinkiem możesz działać w nim bezpłatnie, ale za udogodnienia trzeba płacić :)

PS Jakie ma znaczenie jak system się tytułuje? Co niektóre osoby za dużo tu spamują.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności