Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

przekierowanie z katalogu jest takie samo jak przekierowanie z podstrony

Zgadza się :) A jaka wg Ciebie jest różnica w przekazywaniu mocy pomiędzy linkiem naturalnym z domeny głównej a tym z przekierowania utworzonego na podstronie/katalogu serwisu linkującego?

roznica napewno jest w podlinkowaniu strony glownej i podstrony/katalogu z przekierowaniem

jezeli strona glowna i podstrona/katalog z przekierowaniem bylyby tak samo podlinkowane (hipotetycznie) to teoretycznie (bo na dobra sprawe nie wiem czy algorytm googla daje pewien plus/minus za link z domeny glownej) powino nie byc roznicy :)

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
roznica napewno jest w podlinkowaniu strony glownej i podstrony/katalogu z przekierowaniem

jezeli strona glowna i podstrona/katalog z przekierowaniem bylyby tak samo podlinkowane (hipotetycznie) to teoretycznie (bo na dobra sprawe nie wiem czy algorytm googla daje pewien plus/minus za link z domeny glownej) powino nie byc roznicy :)

Tylko pytanie czy adres katalogu/podstrony jest nadal częścią serwisu czy już linkiem wychodzącym. Na pierwszy rzut oka jest to link wewnętrzny, ale po wejściu w adres bot jest przekierowywany. Niedługo będzie up-date, może zrobię testy, bo w ten sposób nikt tu niczego nie udowodni :)

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Twoje słowa?

piotrostr widzisz a nie rozumiesz. e-Weblink jest najprostszym systemem reklamy kontekstowej

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...%9Dw&st=120

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I reklama w nim odpowiada temu poniżej? Ukazuje się na takich stronach?

Kontekst (łac. contextus - związek, łączność, zależność)

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest mnie wiecej kontekstowa

Reklama mniej więcej kontekstowa nie istnieje więc Twój system emituje reklamę która nie istnieje.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności