Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Tak mówiłem już dwa razy Ci że cieszy mnie że wszystko co możesz przyczepić się do systemu to ta pierdoła ;)

ps. choć z drugiej strony myślę ze jak byś tak dobrze poszukał to może brak jakiegoś przecinaka też byś znalazł w moim szwajcarskim zegareczku jak by Ci się coś jeszcze udało znaleść co to daj znać.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
dlatego jestem pełen dumy

pelen dumy to ty bedziesz mogl byc, jak sklecisz jakies zdanie od poczatku do konca po polsku

tak by kazdy przecietny obywatel tego kraju zrozumial cie bez podpierania sie translatorem

a co do systemu to nie jest on calkowicie darmowy a kolo reklamy kontekstowej to on nawet daleko nie lezal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczcie offtop. Co kilkanascie stron maglowane jest to samo: cena punktow/reklamowy, niereklamowy/Xann taki Xann inny. Po tylu razach chyba kazdy wyciagnal juz wlasne wnioski wiec nie ma potrzebyw w kolko to maglowac.

Nastepne posty nie na temat systemu, zostana wykoszowane.

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szczerze mówiąc, przeglądając ostatnie strony tego tematu ubawiłem się wybornie. Normalnie jak małe dzieciaczki w przedszkolu - łapiecie się za słówka i inne pierdóły tylko po to, by przypierniczyć jeden drugiemu. Jak dzieciaki, panowie, jak dzieciaki!

Wracając do tematu - Xann, czy jest możliwe usunięcie z e-weblinka swojej strony jeśli zapomniało się hasła do swojego starego konta? (toć to jest dopiero pierdóła...)

Kiedyś rejestrowałem się w e-weblinku i dodałem jedną stronę, niestety to było w erze kamienia łupanego i zapomniałem już wtedy całkowicie danych do konta. Nie mówiąc już o tym, że sobie przypomniałem, że kiedyś miałem konto, widząc niedawno errora, że strona, którą próbuję dodać, już jest w systemie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz przecież "odzyskać" stronę ;]

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu - Xann, czy jest możliwe usunięcie z e-weblinka swojej strony jeśli zapomniało się hasła do swojego starego konta? (toć to jest dopiero pierdóła...)

Tak oczywiście taką piedółe :P też mamy w zakładce serwisy na samym dole jest moduł do odzysku domen

odzyskdomen.jpg

ps. Lukas_79 zrozumienie Ciecie mi zajmuje 10 sekund, Tobie zrozumienie mnie może zając całe życie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego to doszło... Sam nie wierzę, że to napiszę:

eKONTO to bezpłatne, łatwe w użyciu i wygodne narzędzie do zarządzania Twoimi finansami, umożliwia Ci przelewy online i dostęp do rachunku 24 godziny na dobę przez internet, telefon, SMS.

eKONTO = bezpłatne:...

źródło, a tu tebela prowizji tego bezpłatnego konta :)

i można sie przyczepić, że oni nie piszą całkowicie, gdyby nie to co jest wyboldowane w cytacie :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann przestań już wymyślać bo to się robi męczące ile można to samo w kółko pisać.

Proste dal jednych jest darmo dla drugich płatny i tyle koniec kropka.

Znając Cie zaraz napiszesz mi udowodnij lub coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności