Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam że po 1 marca aktywujemy już oficjalnie "nowe" pkt z przeliczania minusowego za linki wychodzące

obecnie wygląda to tak:

Domeny z OUT <= 4: 40,312

Domeny z OUT > 4 i < 10: 12,960

Domeny z OUT >= 10: 20,158

Jak widać polityka systemu idzie w dobrym kierunku co bardzo cieszy większość jego użytkowników

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych, Mam pare pytań odnośnie tego SWl-a

1. Na czym najszybciej postawić stronkę pod SWL?

2. Czy jesli stwaiam Wordpress musze podpiąć jakas wtyczkę czy tylko skopiować kod do kodu html. Jeśli tak to gdzie?

3. NIerozumiem trochę specyfiki zdobywania punktów i ich upłynniania. Przykładowo dostaje za stronkę X punktów (np. 1000). Czy dostaje je jednorazowo czy miesięcznie będe dostawał 1000. Tak samo sprawa wygląda z przeznaczeniem punków pod pozycjonowana stronę. Na miesiąć czy jednorazowo.

4. Ile to jest 1000 punktów. Jak to można przełożyć?

5. Czy na stronie musi byc jakas zawartość czy moga być np. puste podstrony (bez treści) i dostanę punkty.

Dzięki za odpowiedz.

Fotografia portretowa Warszawa - specjalna oferta dla użytkowników Pio, Facebook, Google +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem do dopalenia 8 miesięczną domenę, z około 900 linkami PR 3 tak jak poradziliście czyli 30 fraz po 1000 punktów. Ale przyrost okazał się za duży w ciagu kilku dni ilość linków wg yahoo wzrosła o 100%.

Aby jakoś temu zaradzić dodałem kolejne 30 fraz tak, że każda ma teraz po 500 punktów, dodalem też kilka podstron.

Czy tak jest ok? czy może zdjąć całkiem punkty? albo jeszcze bardziej przyciąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że po 1 marca aktywujemy już oficjalnie "nowe" pkt z przeliczania minusowego za

Z pewnych względów osobistych chciałem się zapytać czy nie da się tego przesunąć na 3 go marca ??

Nie widzę problemów

1. Na czym najszybciej postawić stronkę pod SWL?

E-weblink udostępnia darmowe skrypty dla użytkowników systemu (wystarczy przestrzegać licencji) są to czytnik kanałów RSS, oraz dwa katalogi webcatalog i najpopularniejszy obecnie webmini 2.0

2. Czy jesli stwaiam Wordpress musze podpiąć jakas wtyczkę czy tylko skopiować kod do kodu html. Jeśli tak to gdzie?

Można użyć wtyczki https://bynajmniej.pl/spis-tresci/wtyczka-e-weblink lub zainstalować manualnie

4. Ile to jest 1000 punktów. Jak to można przełożyć?

Można powiedzieć ze nadaje się do "kopania" lekkiej frazy lub dopalania wpisów w katalogach

5. Czy na stronie musi byc jakas zawartość czy moga być np. puste podstrony (bez treści) i dostanę punkty.

Pewnie cieżko będzie puste strony zaindexować w google bo tylko za takie dostajesz pkt , system sprawdza site do max 3 dni na kontach PRO na kontach standard do 7 dni

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem od siebie tylko tyle, że gdy wykonywałem zlecenia "zaplecze pod e-weblink"

To robię mini stronki z unikalną treścią i obrazkami i mam pewność, że to nie wyleci po 2 tyg.

Opierasz się na jakimiś skrypcie, czy piszeszs stronę od podstaw?

Fotografia portretowa Warszawa - specjalna oferta dla użytkowników Pio, Facebook, Google +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności