Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
W nazwa.pl nie jest to darmowe , w home.pl tez nie jest to darmowe i nie będą nigdy darmowe jeżeli u Ciebie jest to przyjże się tematowi i zapadną stosowne decyzje

No to będziesz musiał co najmniej kilkadziesiąt takich domen zablokować włącznie z cytowanym powyżej cba.pl :)

Pewnie zmienisz regulamin na własne widzimisię.. za to Cię nie lubię. Mimo, że masz fajny system to robisz z nim złe rzeczy jak ta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nazwa.pl nie jest to darmowe , w home.pl tez nie jest to darmowe i nie będą nigdy darmowe jeżeli u Ciebie jest to przyjże się tematowi i zapadną stosowne decyzje

No to będziesz musiał co najmniej kilkadziesiąt takich domen zablokować włącznie z cytowanym powyżej cba.pl :)

Pewnie zmienisz regulamin na własne widzimisię.. za to Cię nie lubię. Mimo, że masz fajny system to robisz z nim złe rzeczy jak ta.

bardziej bym obstawiał za kilkoma tysiącami, na mojej liście miniaczy jest conajmniej 300 sztuk na darmówkach

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej bym obstawiał za kilkoma tysiącami, na mojej liście miniaczy jest conajmniej 300 sztuk na darmówkach

Chodzi mi oczywiście o to, że domena = jedna końcówka.

Czyli np. hekko.pl webh.pl webd.pl activh.pl cba.pl i masa innych.. :) Również w nazwie możesz mieć nieograniczoną ilość subdomen, minusem jest tylko to, że są one w postaci *.twoja.nazwa.pl a nie *.nazwa.pl.

edit.

I teraz pytanie: zablokujesz to wszystko ? Wiem ile ludzi z tego korzysta, pomijam oczywiście tutaj brak bonusów których nie dostają w przypadku subdomen ale punkt to punkt skoro i tak za domenę nic się nie płaci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann - czyt dobrze zrozumiałem, że będziesz chciał usunąć też domeny które już są. Jeżeli tak zrobisz to system traci na wiarygodności i to sporo. Rozumiem, żeby nie wpuszczać nowych domen, ale usuwać już te dodane?

A jak robię zaplecze na free skryptach to też mnie wywalisz?

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc tak myślałem że prędzej czy później pojawi się temat domen .tk :placze:

Ogólnie osobiście nie opierałbym na nich punktów na sprzedaż a traktował je jedynie jako punkty awaryjne [linkowanie własnych stron itd] ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl to jeszcze Xann, lepiej zablokować dodawanie nowych, a te istniejące zostawić.

Ktoś to w koncu stawiał, linkował, a teraz straci w jedną chwilę, tak to musiałbyś wszystkie subdomeny,domeny (darmowe) wykosić.

Tak się nie powinno robić, stracisz zaufanie u wielu użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i u kilku osób straci zaufanie, ale straciłby więcej, gdyby zostawił te domeny w systemie bonusy. Chyba, że zabierze za nie bonusy.

to mógł o tym pomyśleć wcześniej, a teraz to jawnie i bez mydła, zrobi ludzi w wała.

no widzisz

dla niektorych (w tym mnie) niedostosowanie sie do sytuacji na rynku i pojscie w zaparte tez bedzie robieniem ludzi w wala

pytanie co lepsze - walowac wszystkich userow systemu czy tylko niektorych nagminnie wykorzystujacych nieprzewidziana rzecz w systemie?

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności