Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

ktory pkt regulaminu eweba jest niezgpodny z polskim prawem?

Sam system jest niezgodny z polskim prawem, ponieważ zakłóca sieć teleinformatyczną należącą do Google Inc. poprzez wysyłanie zautomatyzowanych zapytań o site: i PageRank.

czyli internet nalezy do google? czegos tu nie rozumiem. ja mam w d. google i uzywam swl tylko do bing. czy tez zaklocam siec teleinformatyczna nalezaca do google?

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
czegos tu nie rozumiem. ja mam w d. google i uzywam swl tylko do bing. czy tez zaklocam siec teleinformatyczna nalezaca do google?

Tak, ponieważ jak dodajesz stronę do SWL, skrypt tego systemu wysyła do Google zapytania o liczbę podstron i PR, a Google nie pozwala na żadne zautomatyzowane żądania HTTP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory pkt regulaminu eweba jest niezgpodny z polskim prawem?

Sam system jest niezgodny z polskim prawem, ponieważ zakłóca sieć teleinformatyczną należącą do Google Inc. poprzez wysyłanie zautomatyzowanych zapytań o site: i PageRank.

eeee czyli nie znalazles takiego pkt?

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych punktów:
Punkty przyznawane są za zaindeksowane strony w wyszukiwarkach: Google...

oraz

Bonusy w systemie przyznawane zostają za PR...

jednoznacznie wynika, że system używa w nieautoryzowany sposób sieci Google.

co wcale nie oznacza ze powoduje zaklocanie pracy

pamietaj ze o lamaniu prawa tym moze rozstrzygnac dopiero sad a nie Ty

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdansenator - nie podoba sie? nie uzywaj

Nie prosiłem Cię o radę

a ja nie prosilem o nic nie wnoszace do dyskusji narzekanie :) obaj mozemy zablokowac swoje posty w odpowiednim panelu

System jest własnością prywatną i jego właściciel zobowiązany jest działać zgodnie z prawem.

@Xann powinien chyba sie obawiac, ze wytoczysz mu sprawe w sadzie, bo zmienil dzialanie swojego produktu, ktorego nie zmusza Cie uzywac :)

w jaki sposob usuniecie z systemu domen tk narusza polskie prawo? odpowiedni zapis w regulaminie i domeny te wylatuja. @Xann tylko wg mnie powienien info o zmianie regulaminu wyslac na email 30 dni przed zmiana - a nie jak zawsze ograniczyc sie do info na forum weblinka/pio

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga sprawa to bonus dla malych stron na domenie glownej jaki mial byc wg xanna jako zacheta, a dzieki tk mamy eksploatowanie tego bonusu na skale ktora moze znaczaco oslabic system

jesli przez nagly przyrost domen tk (i pkt z bonusu) w systemie wzrosnie wpl, to trzeba bedzie przykladac wiecej pkt do pobrania, a to sprawi ze userzy majac swoje strony i taka sama ilosc pkt odczuja spadek mocy systemu

Jak rozumiem "małe stronki" są cacy, pod warunkiem, że jest ich mało? Jak jest dużo to osłabiają system i trzeba je wyciąć. A, że tk jest po ręką, to można to zrobić hurtowo. Bonus to miała być zachęta do dodawania prywatnego zaplecza. "Chcieliśmy dobrze, a wyszło jak zawsze."Duże brawa. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. a czy przypadkiem zapis o mozliwosci "usuwania/zmiany regulaminu" "bez podania przyczyny" "bez wczesniejszego powiadomienia" nie jest niezgodny z prawem?

Teoretycznie bez wczesniejszego powiadomienia to prowadzi do sytuacji, kiedy ktos uczestnicy w systemie pomimo niezgody na panujace warunki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten topic.

Xann :) za decyzje - dla wszystkich jest jasne, że pozostawienie dłużej aktualnego stanu rzeczy spowoduje że za pół roku same *.tk pozostaną w systemie.

A co do negatywnych wypowiedzi innych użytkowników na ostatnich stronach(właściwie od początku :) ) to można je tak podzielić:

1) Handlarze - każda pozytywna dla userów zmiana jest głośno oprotestowywana, ale czemu, to jest jasne i logiczne, gorzej z argumentami ;)

2) Opozycjoniści - zawsze są w opozycji do Xanna, argumenty jeszcze śmieszniejsze niż powyżej

Kto którą grupę reprezentuje niech każdy sobie sam dopisze, nie powinno to być trudne.

Skrót ostatnich postów - Xann ogłasza zmianę i zaczyna się - a czemu? czemu dopiero teraz? a to właściwie jest zła decyzja?(i dotąd można się jeszcze łudzić o merytoryczną dyskusję nad oczywistą oczywistością) a przy okazji zły jest regulamin swl? idąc dalej - cały system jest zły? Xann łamie prawo? a w ogóle to łamie są prawa człowieka i swobody obywatelskie? itp... itd... nawet nie ma co pisać z sensem, bo mija się to z celem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy domeny regionalne np. waw.pl , które kosztują 2 zł też są uważane za zło ?
Zauważ że regionalnych końcówek jest ponad 120 więc zróżnicowanie będzie znacznie większe ;) Dodatkowo jeżeli domeny są za darmo to jasne że większość będzie chciała stawiać na nich jak najwięcej a w przypadku gdy od szt trzeba będzie zapłacić 2 zł to raczej nie jeden się wyłamie ;)

Jak dla mnie decyzja całkiem słuszna tyle że zablokowałbym dodawani od X dnia domen tk i zostawił tylko te co są już dodane [taka piękna polska zasada: prawo nie działa wstecz];)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, zwłaszcza, że tk stopniowo się wykruszą.

Niemniej wolałbym, żeby zmiany w regulaminie następowały w bardziej przemyślany sposób. O tk była mowa w tym wątku, ponad miesiąc temu sam się dziwiłem, że nie widać skokowego przyrostu. Xann to wtedy zignorował, dzisiaj pobudka i raban.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..nie wiem jak ty ale ja korzystajac z eweba nie chcialbym ale moje precle i katalogi byly linkowane z np 100k domen gdzie 95k to tk

chociazby dla zachowania wiekszej 'naturalnosci'...

Jak rozumiem w przypadku darmowych tk takie slogany jak:

- link to link

- nie jakość a ilość

przestają obowiązywać? ;)

Ja rozumiem, że tu chodzi o nagły wyciek punktów za nic nie wnoszące strony, ale te strony z kazdym dniem nabierają mocy, może dupiatej, ale zawsze, no chyba, że macie przecieki z G, że za chwilę wszystko co jest na tk będzie pomijane w ich algo ;)

Mi osobiście nie podoba się to jak powstały problem próbuje sie rozwiązać, przeciez bonusy za główną to nie pomysł userów, którzy teraz dodają takie strony by te bonusy uzyskać. A przecież można zostawić to co już weszło (dziwne, że trzeba było "tylko" 5k domen wrzucić w jakimś odstępie czasu, by dojść do wniosku, że coś jest nie tak). Można też kazdemu userowi przydzielić maksymalny limit wrzucania takich domen.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TK są darmowe -> jest dużo TK w systemie -> jest więcej punktów -> punkty są tańsze -> Xann banuje domeny TK -> punkty drożeją.

Szoku dokładnie tak

Sam system jest niezgodny z polskim prawem, ....

Szoku zacytuj nam ten paragraf Polskiego prawa który łamiemy

Idealnie was podsumował screw i brawo mu za to ;) Za trafkną ekspertyze otrzymuje 3 misieczne konto PRO

Xann - czyt dobrze zrozumiałem, że będziesz chciał usunąć też domeny które już są.

@Radek osób które wykryły jak zrobić milon gratis jest więcej

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności