Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

@zoozool ma racje (a rzadko sie z nim zgadzam :P ) - za 24h moge postawic bez wielkiego wysilku 2k domen tk, dodac do addera, za miesiac bede sprzedawal mln weblinka za 500-1000 zl - chcecie linki na tym zapleczu? jak tylko dostane bana na 100 domen, postawie kolejne 200. koszty minimalne (dedyk 100 zl), wklad pracy jeszcze mniejszy (napisanie automatu ze 12h by mi zajelo, moze mniej). piekny generatorek pieniedzy, bo nie bede sie musial martwic, zeby te domenki byly wartociowe - site 5, wszedzie ta sama tresc. moga nawet stac tylko tydzien w indeksie - i tak zarobie

moja propozycja - kazdy kto sie wypowiada niech napisze ile ma tych domenek - od razu bedzie wszystko jasne :rolleyes:

sagi - 0 domen tk

i dobrze Wam radze - korzystajcie z tk poki mozna - jeszcze przez 58-59 dni mozna sie fajnie nachapac

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nawet handlujący powinni zrozumieć, że to im się opłaci - im dłużej był ten stan rzeczy tym więcej osób wpadało na ten pomysł i punkty szybowały w dół co z tego że zaoszczędzono 3-4zł na domenie jak spadek cen sprawia że wszyscy tracą włącznie z mocą systemu(niskie ceny punktów -> stron na "jako-takim poziomie" coraz mniej).

Ale to już widzę, że większość rozumie, teraz jest kwestia obrony stron *.tk w systemie, a ja się pytam w czym jest problem z 301 skoro jak pisze radek największy koszt to hosting i praca?

Zatem zostawienie tych domen i zablokowanie dodawania następnych jest wyjściem typu wilk syty i owca cała.

Już jest podobna z sytuacja z LinkMe Elite i katalogami - "czemu ja wkładam porządne strony a linki dostaję w katalogach?".

Jak nie zawsze się zgadzam z Xannem tak ostatnie dwie decyzje w sprawie systemu są dobre: bonus jest ok, bo przyciąga małe strony, a jakoś patrząc na współczynnik progowy, który spada nie ziściły sie czarne wizje niektórych. Fakt może lepiej byłoby opracować jakiś wzór, żeby to nie było skokowo, ale tu może zaważyła kwestia obciążenia. A o *.tk napisałem powyżej, można by dyskutować czy nie pozostawić je wyłączając z bonusu, ale to na jedno wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoozool ma racje (a rzadko sie z nim zgadzam :rolleyes: ) - za 24h moge postawic bez wielkiego wysilku 2k domen tk, dodac do addera, za miesiac bede sprzedawal mln weblinka za 500-1000 zl

Choć się założymy że Ci się nie uda. Odpisz za 24h i powiedz ile ich masz. Wtedy zacznę Cię brać powaznie.

DODANE1:

@screw: to kwestia zasad. Skoro nie było to zabronione do tej pory - to powinno zostać. Na rynku zawsze tak jest - umiesz coś zrobić taniej - wygrywasz. A tu nazywa się to kombinowaniem albo "Polak potrafi" - nie widzę powodu aby deprecjonować przedsiębiorczosć.

DODANE2:

katalog to nie to samo co domena na .tk.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radek - reklamowanie bukmacherów, kiedyś reklamowanie alkoholu itp.. też nie było zabronione, po to mamy rozum i wolną wolę żeby zmieniać świat :P. Co do katalogu to wiedziałem, że wysuniesz taki argument - ale to jest taki sam argument jak tam padały - w czym katalog jest gorszy od normalnej strony(podobnie domena tk od każdej innej) itd. Kwestia polega na tym że za 3 miesiące przyjdzie normalny user i zapyta czemu ja nie mogę dodać fajnej strony *.tk a sam dostaję masę linków na spamach *.tk(bo chyba nikt normalny nie stawia tam nic wartościowego).

@βασιλιάς - to na 3 miesiące masz *.tk, a potem to już... jest właśnie to ryzyko stawiania stron *.tk o którym ktoś tu pisał :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że jest wiele systemów co przyjmie kazdą ilość domen .tk ba wydaje mi sę ze wszyskie oprócz e-weblinka może i będe ubolewał jak odejdzie jeden choć jeden user z system ale obecnie najwiecej mają do powiedzenia Ci co nie używają systemu - ktoś może wie dlaczego ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoozool ma racje (a rzadko sie z nim zgadzam :P ) - za 24h moge postawic bez wielkiego wysilku 2k domen tk, dodac do addera, za miesiac bede sprzedawal mln weblinka za 500-1000 zl

Choć się założymy że Ci się nie uda. Odpisz za 24h i powiedz ile ich masz. Wtedy zacznę Cię brać powaznie.

@radek - jasne, moge sie zalozyc. 24h na 2000 domen nie jest duzo nawet gdy tam jest captcha. nie mowie o indeksowaniu - dalej napisalem, ze po MIESIACU bede sprzedawal dopiero pkty.

rzuc odpowiednia kwota, odpowiedniej jakosci skrzynka alkoholu i mozemy sie zakladac.

uwierz mi na slowo, bo nie wiesz jakie skrypty mam na serwerze, ze przy stawianiu zaplecza, dla mnie, najwieksza praca wg uzytego czasu jest podpiecie tego pod dns = niestety zewnetrzny serwer dns przyjmuje kazda domene osobno i chwile to trwa :rolleyes:

@Xann - prosba: przyspiesz usuwanie tk, bo ja sam sie zastanawiam czy sie 'nie nachapac' jeszcze - moze pkt nie sprzedam, ale bede mial mnostwo linkow do indeksowania czego innego

ale obecnie najwiecej mają do powiedzenia Ci co nie używają systemu

A skąd wiesz kto używa systemu a kto nie?

Jesteś administratorem tego forum, że widzisz IP i możesz poszukać w bazie e-weblinka?

czesto niektore osoby mowia, ze nie uzywaja weblinka - wystarczy dokladnie czytac watek

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie skrypty to już kilka osób przerabiało tutaj i to dawno temu ;P - pytanie jak to zindeksować ...

Ale mam wielki kubek na Kawę neski . Mega jest!

@pies - i dlateogo niektorzy maja kilka mln pkt, a dla innych zrobienie 100k to problem

to, ze nie wiesz jak to sie robi nie mow, ze sie nie da. ja zeby nie byc goloslownym wlasnie zarejestrowalem domene tk i z pelna odpowiedzialnoscia powiem, ze wszystko mozna w pewien sposb zautomatyzowac - lacznie z odebraniem maila i aktywacja domeny. tylko captche bym przepisywal recznie, albo poszukal klasy php aby ja rozpoznac

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć się założymy że Ci się nie uda. Odpisz za 24h i powiedz ile ich masz. Wtedy zacznę Cię brać powaznie.

fakt masz rację, rejestracja może zabrać najwięcej, bądź wymyślanie nazw, LECZ, gdyby liczyć te 24h od momentu posiadania domen, to przy dobrym dysku, i procku na dedyku można to ogarnąć.

@sagittariuspl: miło mi, ze chociaż w tej kwestii się zgadzamy :* :P

bym zapomniał

zoozool - 0,0 domen .tk

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikas - 0 domen .tk :)

Tutaj chłopaki macie pełną rację, jeżeli chodzi o automatyzacje, można napisać wszystko i użyć tego jak tylko komu pasuje, kwestia dobrego dedyka i programisty :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoozool - z wymyslaniem nazw nie ma problemu xxxx0001.tk do xxxx02000.tk.

jak masz juz domeny to najdluzej trwa ich dodawanie na serwer dns - trwaloby to kilka ladnych godzin. ostatnio dodawalem ponad 1000 i skrypt sie krztusil, ale dal rade. cos kolo 5h to trwalo. pozniej to doslownie 5 minut i masz postawione 2000 domen, nawet z rozna trescia.

tak czy inaczej - wywalic tk! :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoozool - z wymyslaniem nazw nie ma problemu xxxx0001.tk do xxxx02000.tk.

jak masz juz domeny to najdluzej trwa ich dodawanie na serwer dns - trwaloby to kilka ladnych godzin. ostatnio dodawalem ponad 1000 i skrypt sie krztusil, ale dal rade. cos kolo 5h to trwalo. pozniej to doslownie 5 minut i masz postawione 2000 domen, nawet z rozna trescia.

tak czy inaczej - wywalic tk! :)

I to są te wartościowie strony :D;)

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności