Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, tylko Wy jeżeli używacie automatów, to nie do domen tk, a do wszystkich jakie Wam wpadną w łapki ;)

Moje zdanie ograniczenie lub blokada na nowe: tak. Kasowanie tych które już weszły: nie, same się wykruszą.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
jak masz juz domeny to najdluzej trwa ich dodawanie na serwer dns - trwaloby to kilka ladnych godzin. ostatnio dodawalem ponad 1000 i skrypt sie krztusil, ale dal rade. cos kolo 5h to trwalo. pozniej to doslownie 5 minut i masz postawione 2000 domen, nawet z rozna trescia.

edytując bezpośrenio pliki byłoby szybciej ;]

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym te domeny różnią się od innych.. niczym. Pisałem o tym, że polityka jaką się wprowadza sama do tego zmusza, by stawiać strony tylko pod system, bo takie są bardzie punktowane... niż strony z 5 letnim stażem, z wysokim PR... no ale mają 11 linków wychodzących i wg nowej polityki systemu są gorsze od nowej domeny.... i nie ważne czy .tk czy regionalnej.. czy jeszcze innej, nawet .pl której koszt to 1zł.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weszło dużo domen które dostały bonus => cena punktów poleciała => cenę trzeba przywrócić

no, ale jak podkreśla Xann system utrzymuje się ze sprzedaży kont PRO, więc Xann zapewne działa w interesie handlarzy...

albo kupujących (im drożej tym lepiej ?)

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weszło dużo domen które dostały bonus => cena punktów poleciała => cenę trzeba przywrócić

Czy 5 tys to dużo ? Nie wiem ale widzie ze zaczeli się samo rozgrzewać.

Jeżeli natomiast chodzi o inne domeny to tak długo jak nie będą darmowe nie ma się co martwić

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

zacznijmy od tego, że sam mam trochę domen .tk, nie ma co tu ukrywać bądźmy poważnymi ludźmi. nikt zdrowo myślący na pewno nie traktuje tego jako biznes, domeny .tk nie dają żadnej pewności, dziś są jutro ich nie ma bo operator, zabiera je bez powodu, więc myślenie o handlowaniu punktami z takich domen jest mocno chorym pomysłem. Dlatego zgodzę się z Tomkiem, że takich domen nie powinno się przyjmować do systemu, bo ich staż jest mocno niepewny, a im starsze domeny tym lepsze dla systemu, czyli dla wszystkich. Pomijam tutaj posty kolegi bogdansenator itp. bo zawsze będą atakować Xann'a, a tutaj chodzi o merytoryczną dyskusję nawet nie tyle o domenach .tk co o sposobie wprowadzania zmian i zaufaniu użytkowników do systemu.

Włożenie domen obojętnie jakich kosztowało ludzi na pewno sporo czasu: rejestracja domeny, DNS, strona na serwer itp. To jest czas poświęcony przez ludzi na to, żeby domeny dodać bo liczą na obiecany profit.

Obiecanym profitem jest tutaj 1k za domenę główną. Weźmy np. przywołaną tu przez właściciela domenę: https://knsik.ostrowiec.pl. Kolega KNS zainwestował w zakup domeny, zainwestował w teksty, postawił stronę itp. Teraz chętnie mówi o tym, żeby wywalić domeny .tk, ale co w momencie kiedy Xann zlikwiduje bonus za małe strony, wydaje mi się, że nie będzie się cieszył ze straconego czasu i pieniędzy.

Niestabilność zasad w systemie spowoduje to, że ludzie będą dodawać coraz większe śmietniki bo w zasadzie i tak nie wiadomo co z nimi będzie, jak będą punktowane. Sam używam e-weba właśnie z racji jego stabilności i bądź co bądź tego, że system jest firmowany przez osobę znaną z imienia i nazwiska. Wiadomo, że w sieci nie ma nic pewnego ale te elementy pozwalają darzyć e-weba zaufaniem, które szczególnie w naszej branży jest bardzo istotne. Utrata tego czynnika będzie chyba odczuwalna dla systemu, który żyje z konto PRO. Nie mówię tutaj o tym, że aktualnie omawiana akcja się do tego przyczyni, ale kolejne już mogą.

Zatem zadziałanie nowych reguł wstecz nie jest pożądane w aspekcie stabilności zasad systemu, bo może przynieść:

- utratę zaufania,

- dodawanie śmietników do systemu z racji jego niestabilność

- możliwość cofania bonusów, na które ktoś zapracował

- te same strony, które stoją na .tk użytkownicy przeniosą na inne domeny, twierdzenie, że ktoś postawi inne, bądźmy szczerzy jest pobożnym życzeniem, które się nie zrealizuje

Nie mylmy tutaj domeny ze stroną, jeśli ktoś będzie chciał wstawić milionową kopię czegoś do systemu to i tak wstawi i tak stawi nie ważne na jakiej domenie.

Jako posiadacz domen w 100% zgadzam się z Tomkiem, że powinno się zablokować dodawanie nowych domen do systemu, ale zmiany 'wstecz' moim zdaniem nie powinno mieć miejsca.

Liczę tutaj na merytoryczną dyskusję z Xann'em jako właścicielem i osobami żywo zainteresowanymi pozytywnymi zmianami w systemie, kolegom krzykaczom dziękujemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz domen w 100% zgadzam się z Tomkiem, że powinno się zablokować dodawanie nowych domen do systemu, ale zmiany 'wstecz' moim zdaniem nie powinno mieć miejsca.

Chcę tu zaznaczyć że dałem okres 60 dni na możliwośc kożystania jeszcze z tych domen jest to niejako okres rekompensaty za "poniesione straty"

@lords - nie da się wszyskiego przewidzieć, wraz z postępem czasowym wszysko się zmienia, system też musi się dostosować.

Sytuacja z domenami .tk to Pan Pikuś w pozrówaniu z tym co nadchodzi z powdu integracji binga z Yahooo, znika site Y i znikają BL i system tez bedzie musiał zaakceptować nowe zasady gry i znowu trzeba będzie się dostosować.

Zasady naszego systemu są jasne, utrzymujemy się z kont PRO a nie z sprzedarzy PKT czy wy myślicie ze dedyki to są zadarmo ? całodobowa praca administracji jest za darmo ?

Niech ktoś weźmie kartkę i policzy miesieczny koszt utrzymania systemu i potem sobie odpowie na pytanie skąd wziąść tą kase

Jako lider w SWL rotacyjnych też musimy podejmowac i niewygodne decyzje bo nie chcemy doprowadzić do takich sytuacji:

Wrzucam do Seomatika treści powielone ( jak każdy), ale za pod użytkownika i z porządną grafiką ( np. Easydir) i jeżeli dostaje z takiej stronki 850pkt (40 gr / miesiąc ), to mnie po prostu krew zalewa.
..... Dlatego zgodzę się z Tomkiem, że takich domen nie powinno się przyjmować do systemu, bo ich staż jest mocno niepewny, a im starsze domeny tym lepsze dla systemu, czyli dla wszystkich....

Nasz system istnieje oficjalnie od 16.05.2007 (nieoficjalnie od 2006) tych starszych domenm będących od poczatku istnienia w systemie jest tysiące jak by nie patrzeć jesteśmy najstarszym żyjącym rotacyjnym SWL'em :P

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, bardzo dobrze, że system sie zmienia, przystosowuje do sytuacji i reaguje na rózne Pikusie :P

Ale, to co mi przeszkadza, to sposób jak niektóre rzeczy się starasz załatwić. Blokuj domeny tk (chyba z 3 czy 4 raz to piszę), ale nie wywalaj tych co weszły, bo jak lords, słusznie zauwazył, ktoś włozył w to jakąś pracę, nie istotne jaką, a teraz dowiaduje się, że za to że wykorzystuje Twoje pomysły zachety dostaje po du**e.

Darmowe domeny nie pojawiły się dzien przed Twoim postem blokady, powinieneś jak już zareagowac dużo wczesniej, to tak juz na marginesie :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności