Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Mich@l: alez ja to wiem. ale przy swoich malych 'badaniach' nad czym innym moge Ci wyslac setki webminiaczy na tk.

@Xann mowil o 5k tk w systemie jednak nie zdradzil ile jest 'zgloszonych' webminiaczy - mozliwe, ze w skrypcie jest kawalek, ktory zglasza nowe domeny do Xanna by mogł je dodac do adderka - i tylko on wie ile tego jest

nie robilem jeszcze dokladnych statow, ale 80-90% nowych webminiaczy jest na tk, moze wiecej. to sa tysiace, ktore za chwile bede stanowily zaplecze w weblinku.

jak tylko liczymy ilosc BL i tak oceniamy ich jakosc - to rzeczywiscie fajne zaplecze moze dojsc. ja jednak widze tysiace domen (nie mowie tu o webminiczach) stawianych 'na kolanie', automatem, ktore nawet nie maja zmienionych skorek

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, chyba znalazlam ci wirusa w statystykach - bo jak to jest możliwe, ze 8 marca urosla ci ilosc domen ogolem o 700 sztuk, gdy w rozbiciu na ilosci linkow wychodzacych spadek wynosi ponad 2000 serwisow? - dodatkowo masz skok do gory wpl i spadek ilosci ip, troche to wyglada na czarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko @brzoza24 - odpowiedz jest tak banalna że troche mnie dziwi zadane pytanie, jak zapewne wiesz system nie odświerza wszystkich danych jednocześnie, od i cała tajemnica.

Ale wyjaśnie dokładniej:

Site na kontach PRO jest odświerzane do 48h (niebawem bedziemy się strać o 24h co bedzie zupełnym rekoredm wśród wszyskich SWL'i) na kontach standard do 4-5 dni

Ilośc linków wychodzących jest sprawdzana ruchem konika szachowego, tutaj algorytm róznicuje czas bo jest paru userów co odłanczają stopkę na czas podłaczenia systemu system im zliczał ilośc wychodziących na zero a następnie podłaczali

Ilośc dodanych domen (aktywnych z site >0 bo tylko takie system zlicza ) jest odświerzana codziennie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, mam ok 1000 stronek ze site 5 - będzie z tego okrągły milion punktów, brawo Xann. :D

Przy okazji juz 4 miesiąc czekam na te 1000 stronek nawet specjalnie zobilem pod nie bonus a tu lipa :(

...

Wystarczy spojrzeć na wykres, dziennie przybywa po 5k stron (+7mln pkt), widać że bonus za małe strony sie przyjal.

....

W jakim systemie patrzysz na statysyki ? bo chyba nie tu https://www.e-weblink.com/statistic.php

Jak wyliczyłaś 5k pkt na 7 mil PKT ? :D

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie broniacy tk - szukalem czego innego i znalazlem fajne dane...

Tu nikt nie broni domen tk, przynajmniej ja ich nie bronie, chodzi o zasady które się zmienia i działają wstecz...

A teraz co do Twojego odkrycia... Fajnie, że znalazłeś jakies kiepskie zaplecze webininiaczy kogoś pod eweba, pewnie dlatego jest kiepskie i na słabym serwerze bo są to domeny tk, jak by były to regionalki, pl'ki, jakies inne końcówki, to stało by na wypasionej maszynie i było by zajefanym superanckim zapleczem na którym kazdy z nas chciał by mieć swoje linki... Aż się rozmarzyłem :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakręcony :P

moje zaplecze stoi na wypasionej maszynie :D jako sprzedawca po prostu walcze z leniwa konkurencja, ktora stawia zaplecze byle jak, na szybko, a nawet automat mozna zrobic fajny.

za taki serwer jak ten co pokazalem to ja bym banowal po ktoryms razie domene - nawet jak bot wejdzie na taka strone to i tak nic z tego nam nie przyjdzie, nie wyswietla sie nasze linki

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz jest tak banalna że troche mnie dziwi zadane pytanie, jak zapewne wiesz system nie odświerza wszystkich danych jednocześnie,

Wiem?, ale skąd?!

Ale wyjaśnie dokładniej:

Site na kontach PRO jest odświerzane do 48h....

Ilośc linków wychodzących jest sprawdzana ruchem konika szachowego...

Ilośc dodanych domen (aktywnych z site >0 bo tylko takie system zlicza ) jest odświerzana codziennie

Ja nie pytałam o site, nie pytałam o linki wychodzące, tylko pytałam o różnice w ilości domen ogółem do ilości domen rozbitych w zależności od ilości linków wychodzących - wyżej możesz raz jeszcze to sobie przeczytać.

Więc jak mam to rozumieć - najpierw o jakiejś godzinie pobierasz dane do statystyk odnośnie ilości domen ogółem, a za kilka następnych godzin pobierasz dane w rozbiciu na ilości linków wychodzących? - przecież to nie logiczne i powoduje brak spójności danych które przedstawiasz i stąd te moje pytanie na które może tym razem logicznie odpowiesz nie pisząc o site o które nie pytałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tylko pytałam o różnice w ilości domen ogółem do ilości domen rozbitych w zależności od ilości linków wychodzących - wyżej możesz raz jeszcze to sobie przeczytać.....

Koleżanko @brzoza24 już łądnie wyjaśniłem ze rozwiązanie problemu jest banalnie proste - informacje odświerzają się w róznym czasie.

Ale jeszcze raz to wyjaśnie moze na jakims przykładzie bedzie łatwiej Tobie zrozumieć, jeżeli dziś dodasz do systemu np: 1000 domen to jutro w statysytce od ilości dodanych domen zobaczysz przyrost o 1000 szt ale nie zobaczysz go w wykresie ilości linkpów wychodzących bo ten 1000 świerzych domen w niej odświerzy się pewnie w tydzień czasu

Mam nadzieje że tym razem koleżnako udało mi się tak wytłumaczyć zebyś zrozumiała

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem się bawić domenami . tk ale jeżeli ktoś myśli poważnie o zapleczu to one się do tego nie nadają, ich jedynym atutem jest to że są darmowe ich minusem że można je też łatwo stracić jak zaplecze nabierze jakiejś wartości.

Osobiście popieram zakaz wprowadzania domen .TK do systemy ale ja bym to zrobił od zaraz po co czekać dwa miesiące ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domeny .tk są PŁATNE.

kosztują 19.99$ (rejestracja) nie wierzycie?

Własnie wracam z GodAddy.com

foto:

41323059796051878242.gif

czyli rozumiem, że kupować ich nie mozna bo eweb nie przyjmie, troche nie halo...

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności