Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

rozumem że kupno domen uzależnisz od tego czy domeny są przyjmowane do eweba - dziękuję za komplement miło mi to słyszeć smile.gif

tak sie drocze ;-)

zdziwilo mnie ze tam są darmowe a godaddy woła za nie 19.99$.

No i ostatecznie jak ktos kupił takie w godaddy z myslą ze sobie doda do eweblinka to teraz ma niezłe zdziwko.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
No i ostatecznie jak ktos kupił takie w godaddy z myslą ze sobie doda do eweblinka to teraz ma niezłe zdziwko.

tak jak osoby ktora kiedys kupily regionalki z mysla o dodaniu ich do statlinka

o ile pamietam to nie bylo tyle rabanu co teraz z tk w ewebie ;)

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko że jak to jest na 20-30 % stron jednocześnie, bez przerwy, mimo ponownego dodania to jest to już problem?

EDIT: Żeby być precyzyjnym, to nie będę wyolbrzymiał. Sprawdziłem i mniejszy procent: ze 20-30 %, ale czy tak myślę, że jest to problem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, mam problem z kilkoma stronami. Zaindeksowane są okienka popup i ciągle system sie czepia że oszukuje :) A nie chce mi sie grzebac w kodzie i dawać im noindexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, wytłumacz mi jeszcze proszę jedną rzecz w statystykach bo też tego nie rozumiem - od kilku dni ostro spada wpl co cieszy bo powinno to dawać więcej pobrań - ale na wykresie z ilością pobrań od kilku dni pokazuje że pobrań jest coraz mniej - jak to wytłumaczyć?

P.s. co do poprzedniej Twojej odpowiedzi której mi wyjaśniłeś niestety nie mogę jej zaakceptować - bo piszesz że system nie aktualizuje wszystkich statystyk w jednym czasie - różnice są tak duże że musi to robić w odstępach kilku godzinnych - no ale jak to możliwe, kilkakrotnie pisałeś że tylko WEBLINK ma statystyki online - a teraz podajesz informacje która temu zaprzecza - więc posiadasz statystyki online czy nie? - jeśli nie to czy mógłbyś je chociaż zsynchronizować aby minimum raz na dobę były aktualizowane (bo online na pewno nie są) i nie było różnic pomiędzy wykresami? - bo w obecny sposób jaki je prezentujesz i tłumaczysz to naprawdę można zawsze wszystko wytłumaczyć tak jak Ci pasuje. Może w przypadku tych wpl podasz argumenty które potwierdzą ze spadek pobrań przy spadku wpl jest rzeczą oczywistą (ale wg mnie tak nie jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko że jak to jest na 20-30 % stron jednocześnie, bez przerwy, mimo ponownego dodania to jest to już problem?

Informacje taką otrzymujesz gdy pierwszy raz do systemu dodajesz domene wówczas oczekuje ona na swój przydział, wierz mi doczeka się prędziej czy puźniej ale się doczeka :)

Xann, mam problem z kilkoma stronami. ......

Puść mi na PW przykładowe domeny zobacze co tam im dolega

@'brzoza24'- statysytki system są odświerzne raz dzienie w godzinach rannych, różne parametry systemu są odświerzane w różnym czasie i teraz proszę skup się.

Site jest sprawdane na kontach PRO max 48h

Ilośc domen w systemie jest odświerzana do 24h

Ilośc linków wyjściowych jest odświerzana do max 5 dni

Wiedząc te dane czy bedziesz potrafiła odpowiedzieć na pytanie dlaczgo na wykresie ilośc domen dodanych do systemu nie zgadza się z ilością domen jakie są na wykresie z linkami wychodzącymi ?

https://www.e-weblink.com/statistic.php

@brzoza24 - koleżanko mam podchwytliwe pytanie dla Ciebie - co to jest WLP w e-weblink.com :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proces pobierania linków to nie jest żaden problem, jest to komunikat informujacy o procesie pobierania linków - domenka oczekuje na świerzutką paczkę linków

kurcze xann jesli juz to niech to beda jakies mniej rozpoznawalne frazy lub najlepiej niech nic nie wyswietla bo przy takim problemie jak jest teraz wystawiasz ludziom zaplecze na tacy

patrzac na wyniki z googla dla ostatnich 24h jest 23k zaindeksowanej frazy

natomiast z calego ostatniego tygodnia jest 24k...

wiec napewno cos normalnego to nie jest

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... to beda jakies mniej rozpoznawalne frazy lub najlepiej niech nic nie wyswietla bo przy takim problemie jak jest teraz wystawiasz ludziom zaplecze na tacy

Proszę przestańcie z tym wystawianiem zalecza, każdy kto chce zdobedzie całe zaplecze każdego SWL jest to proste jak budowa cepa. Google naprawdę nie czeka aż ktoś wyśle spam raporty z domenami z SWL, zresztą jak znam zycie takich rapotów dziennie dostają XXXX

ps. tak czy siak bardzo dziekuję za sygnał o: .....trwa proces pobierania linków ......... tak czy siak zarządziłem wprowadzenie procedur sprawdzajacych poprawne działanie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności