Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
UWAGA.

Domeny .tk nie będą przyjmowane do systemy za 60 dni tj od dnia 03-05-2010

Po tym terminie domeny .tk będące w systemie zostaną usunięte

UWAGA:

Na SeoParty w wyniku persfazji uczestników, zarządzenie NR:658791 zostaje zmienione na następujące:

Domeny .tk cały czas będą przyjmowane do systemu ale od dnia 03-05-2010 zostanie ściagnięty z nich jeden z bonusów tj za mały SITE

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, fajnie, że uaktualnicie, a zapytałem dlatego, że moi poleceni piszą do mnie i pytają jak się liczy pkt i za co się je dostaje, odsyłałem ich do regulaminu a tam buuu:) nie każdy czyta ten wątek i nie wie co tak na prawdę się dzieje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System nigdzie oficjalnie nie podaje wzoru na liczenie PKT ma ich 4 różne i w zalezności od pewnych parametrów są liczone wg jednego z nich ale za to oficjalnie podaje bonusy jakie można otrzymać dodatkowo https://www.e-weblink.com/faq.php/ogolne/ja...e_sa_za_serwisy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności