Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
No właśnie. Zadałem konkretne pytane i zamiast odpowiedzi od Xanna to co zwykle - zmiana tematu.

Jakby nie było Xann ma do dyspozycji dużą wiedzę, słowa kluczowe z eweba, listę słów kluczowych dla pozycjonowanych stron, adresy stron pozycjonowanych na które idą słowa kluczowe, adresy stron zapleczowych podpiętych do eweba. W połączeniu z narzędziami z adwordsa (Narzędzie propozycji słów kluczowych) daje mu dosyć doskonały sposób na orientację w działaniach konkurencji oraz tre

Nie wiem czy na tą chwilę Xann korzysta z danych XannStata, ale kod w publicznej wersji jest trochę niebezpieczny, brak np filtrowania i escepowania (dane do bazy mysql nie przechodzą nawet przez mysql_escape_string) dla danych wsadzanych do bazy.

W przypadku dostępu do hurtowych ilości danych na dany temat, (co możemy powiedzieć w tym przypadku) to przy pomocy statystyki można wyciągnąć dosyć ciekawe dane, których nie widać na pierwszy rzut oka.

Dlatego jeżeli ktoś chce mieć pewność to do właściwego linkowania stron używać swoich własnych rozwiązań a ogólnie dostępnymi systemami dopalać jedynie zaplecze.

Aplikacje internetowe, systemy wspomagające SEO, programy pod Windows i Linux, info na https://shad.net.pl - dopisz się do Katalogu Firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jakby nie było Xann ma do dyspozycji dużą wiedzę, słowa kluczowe z eweba, listę słów kluczowych dla pozycjonowanych stron, adresy stron pozycjonowanych na które idą słowa kluczowe, adresy stron zapleczowych podpiętych do eweba.

Temat juz poroszony wcześniej przez Ptaqa ale skonczył w koszu https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=90962

Faktycznie macie racje ze wiarygodnośc włąścieli SWL jest istotna i warto ją weryfikować

Nie wiem czy na tą chwilę Xann korzysta z danych XannStata, ....

A tutaj to wtopa na maxa - źle się przygotowałeś w tym temacie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zakończyć te "potyczki".

Nagle odkryliście że Xann lub inny właściciel SWL, jest lub może być konkurencją? Tak było, jest i będzie.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam pracę z tym system bo piszą że najlepszy, mam kilka prostych pytań:

1)Czy mogę jakoś sprawdzić na jakich stronach pojawia się link do mojej strony ?

2) Czy mogę sprawdzić ile punktów zabiera mi poszczególny link do mojej strony i co za tym idzie ile linków do mojej strony jest na innych stronach (i jakich)?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności