Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

1) Tak, częściowo poprzez analizę linków np. przez Yahoo Site Explorer -> inlinks, ale zobaczysz tylko część z tych linków. Stricte żeby widzieć tylko linki z e-weba to nie.

2) To są linki rotacyjne, to wszystko odbywa się nieco inaczej. Ja nie odpowiem ci na 100 % profesjonalnie, ale "na chłopski rozum" odbywa to się mniej więcej tak, że im więcej przyłożysz punktów, tym większe prawdopodobieństwo na to, że Twój link pokaże się na większej liczbie stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to może tak, dodałem jeden serwis, dostałem za niego 1300 pkt, dodałem jeden link, na który przeznaczam wszystkie punkty 1300 (to dużo czy mało, jak to w ogóle określić skoro nie wiadomo ile zabiera system za link), w tabelce "Pobrań" , mam w tej chwili liczbę 3. Co to oznacza ? że na 3 stronach pojawił się mój link dodany do systemu ? ile czasu będzie na tych stronach ? liczba punktów przy linku nie maleje, hmm, w chwili obecnej nie rozumiem jeszcze działania systemu :/

np. w linkme wiadomo ile punktów poszło na jaki link, czy linkme to system wymiany linków stałych ?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, step by step, i powoli dojdziemy do celu.

System wymiany linków rotacyjnych, tzn ? jak długo mój link będzie na jakieś stronie ?

nie rozumiem nadal jak przeliczyć liczbę punktów na linki ? mam 1300 pkt, przeznaczam je na jeden link, i co z tego mam ? jaka jest różnica między przeznaczeniem 1300 pkt na jeden link a powiedzmy 3000okt na jeden link, czy 300 pkt na jeden link ?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem ze brak faq na stronie eweba powoduje ze ciagle ktos nowy bedzie powtarzal to pytanie :)

rozrzucone odpowiedzi sa w tym temacie, musisz tylko przejzec te 50 stron wstecz

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę , o paczkach 250 linków na dobę, o tym że może być w nich od 5 do 20-30 linków różnych, wystawianych rotacyjnie na stronie przez 24h.

Jeżeli wszystko zrozumiałem dobrze to mam tylko 1 pytanie, co oznacza liczba "Pobrań", czy jest to liczba wyświetleń mojego linku na różnych stronach ? Jeżeli tak to zakładając że liczba pobrań np. wynosi 20, to rozumiem że mój link wyświetlił się 20 razy na różnych stronach, i mogę mieć tylko życzenie aby w tych 20 razach jak najwięcej był on wyświetlony dla robota google ?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 pobrań oznacza, że Twój link znalazł się w paczkach linków wysłanych na 20 stron.

Będzie losowany z pośród 250 innych linków na każdej z tych stronach. Każde odświeżenie strony jest równoznaczne z wyświetleniem się 5 losowych linków ze strony.

Po 24 godzinach paczki się zamieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) To są linki rotacyjne, to wszystko odbywa się nieco inaczej. Ja nie odpowiem ci na 100 % profesjonalnie, ale "na chłopski rozum" odbywa to się mniej więcej tak, że im więcej przyłożysz punktów, tym większe prawdopodobieństwo na to, że Twój link pokaże się na większej liczbie stron.

Bardzo dobrze powiedziane.

Poczytałem trochę ,....

Polecam też poogldanie Video toturialka https://www.e-weblink.com/guide.php bardzo dużo z niego można się dowiedzieć tak na sam poczatek o linkowaniu , katalogowaniu i preclowaniu

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies bylo info od xanna ze regionalki traktowane sa jako domeny glowne to dlaczego na zadnej nie mam bonusa za domene glowna?

Przykladowo:

https://www.xxxxxxxxx.pila.pl

Zaindeksowanych stron w Google: 27 Bonus 1,000 punktów za małą liczbę stron (od 5 do 100)

PageRank w Google: 0

Zaindeksowanych stron w Yahoo: 33

Linków prowadzących do Twojej strony: 10,266

Linków wychodzących z Twojej strony: 0 +30% liczby punktów

Przybliżona liczba punktów za Twój serwis: 1,378

gdzie jest 1000 za domene glowna?

pozdr

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pandha

2. Bonus 1000pkt za domenę główną posiadającą PageRank większy od zera (wliczając w to domeny regionalne oraz funkcjonalne).

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności