Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

to chyba jest roznica miedzy

bonus za maly site

bonus za domene glowna

ja sie pytalem czy jest bonus za glowna dla regionalnych i funkcjonalnych bo wydaje mi sie iz xann pisal iz jest nawet jak jest pr0 a tu mi chlopaki piszecie o bonusie za maly site :)

pozdr

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
W e-weblinku nigdy nie było czegoś takiego jak bonus za domenę główną.

Niekompetencja niektorych osób bije na głowe, sugeruje się nie wypowiadać jak się nie wie bo można wyjśc na ........

Odnośnie bonusów to cała ich lista jest wywieszona w FAQ

https://www.e-weblink.com/faq.php/ogolne/ja...e_sa_za_serwisy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'βασιλ' - wytłumacze Ci ostani raz łopatologicznie

Bonus za PR jest innym bonusem niż bonus za domene głowną

np:

domena czerwne.gacie.pl z PR3 dostaje bonus za PR ale nie dostaje bonusa za domenę głowną bo jest to subodmena

domena gacie.pl z PR3 dostaje bonus za PR oraz bonus za domene główną ktora jest

Juz banalniej nie da się wytłuaczyć jeżeli tego nie załapiesz sugeruje delikatnie zajmij się czym innym

ps. eweblink nie dla idotów

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domena: chybazartujesz.elk.pl -> pr0 site 30- ma punktow 1300 , czyli ma bonus za site 1000 ,gdzie tu jest bonus za domene glowna?;)!! bonus za domene glowna jest uzalezniony od pr wiec nie jest samoistnym bonusem , o to tu chodzi , przeciez to proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w twoim e-weblinku łatwo doprowadzić do tego, żeby inny użytkownik stracił jeden z bonusów (niski site) - linkując index.php?1 index.php?2... aż site przekroczy 100.

Po 1 komu chciałoby się wyciągać z systemu domeny <100? Po 2 nawet jeśli, to linkowanie może tu nic nie dać, bo Google po prostu nie będzie indeksować 20, 30 czy 100 tych samych podstron danego serwisu, zwałszcza, że są serwisy z małą ilością podstron. Mogłoby to działać np. na stronach z losową treścią na stronie głównej.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w twoim e-weblinku łatwo doprowadzić do tego, żeby inny użytkownik stracił jeden z bonusów (niski site) - linkując index.php?1 index.php?2... aż site przekroczy 100.

Twiedzisz że niektorzy spędzają dni na poszukiwaniu domen z małym site tylko po to zeby go zalinkować: index.php?1 index.php? w celu obniżenia tego bonusy ?????

Poraz pierwszy mnie zatkało :D

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma co kruszyć kopi. Każdy system daje jakieś korzyści uzytkownikom tylko trzeba sie z lekka do kazdego z nich dopasować.

Dlaczego pozyjonuje gotlinkiem? - bo daje najkorzystniejsze efekty w stosunku do ceny.

Dlaczego dodaje strony do weblinka? - bo najkorzystniej w nim sprzedam punkty.

Dlaczego najkorzystniej sprzedam punkty w weblinku? - mimo że nie dostanę tyle bonusów co w gotlinku np. za PR, to dostane kupe punktów za małe site/za domenę główną na taniej regionalce - a póki ceny weblinka nie spadną ponizej cen z gotlinka to tworzenie odpowiednich domen w weblinku w celu załapania sie na bonusy będzie opłacalne.

Zasada jest prosta, tworzyć to i tam gdzie dostanie się najwiećej punktów i najdrożej je sprzeda a następnie kupować punkty tam gdzie jest najtaniej i są najlepsze efekty w pozycjonowaniu - trochę więcej roboty ale efekt końcowy minimum potrójny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego najkorzystniej sprzedam punkty w weblinku? - mimo że nie dostanę tyle bonusów co w gotlinku np. za PR, to dostane kupe punktów za małe site/za domenę główną na taniej regionalce

Testuje obecnie obydwa systemy i musze powiesziec ze oba maja swoje plusy i minusy ale lepsze efekty osiagnoleem weblinkiem.

Dlaczego pkt w eweblinku sa dwa razy drozsze? Cos w tym jest moze dlatego ze na gotlinka nie ma popytu?

==============================================

Zielony jak ogórek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poraz pierwszy mnie zatkało :D

I co się cieszysz? Ja mam ten problem co rano ;)

Niektórzy to mają pomysły. βασιλιάς - mini site destroyer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pkt w eweblinku sa dwa razy drozsze? Cos w tym jest moze dlatego ze na gotlinka nie ma popytu?

To dziwne, od m-ca szukam 3mln pkt pisząc począwszy od adminów po największych sprzedawców w systemie i nikt nie dysponuje taką ilością, a dużo mniejsze ilości są w cenie dwa razy wyższej niż na początku roku - @morimoto, jeśli dysponujesz taką ilością, wyślij mi proszę ofertę na PW, chociaż tak jak wspominałam wyżej, nie chce mi się wierzyć że zdobędziesz dla mnie chociaż część tych pkt dlatego dziwie się temu co wyżej napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności