Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ale można je wyłączyć w inny sposób ;]

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być - ale nie chcemy doprowadzić że cały eweb nagle bedzie się składał w 90% z webmini bo najłatwiej tak zrobić sobie zaplecze, kupuje domene, podpinam webmin i zapominam bo innni mi wypełniają (budują site) i jeszcze na dodatek podlinkowują.

OK rozumiem, dzięki za info.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinnismy chociaz miec mozliwosc wyłączenia :) bo wiadomo, kto chce i jemu jest potrzebna ta opcja to niech sobie korzysta, niemam nic na przeciwko. Ale jak komus nie pasuje :/ szkoda ze nie moze usunac...

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem jeszcze ekspertem weblinka :( ale nie wszystkie te strony przecież będą zaindeksowane z twoim linkiem (są wyświetlane rotacyjnie spośród jakiejś tam puli - chyba 250 linków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

include("***********************.php");
$ew=fetch_weblink();
if (!ereg("x906", $ew)) echo $ew;

I teraz ja dodam link "x906" do systemu, przydzielę kilkaset tysięcy punktów i ty dostaniesz bana za niewyświetlanie linków.

komunikatow jest 5 (5 linkow) i wystapuja jednoczesnie

z pewnoscia wiesz ze mozna warunek rozwinac do wszystkich 5, ale ty postanowiles uczepic sie przykladu...

edit:

codebox dodaje niepotrzebne znaki konca linni

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności