Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Według tego co wiem wygląda to tak (jeśli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi):

1. Pobierane jest 250 linków dla każdej strony w systemie (czyli dla każdego pobrania twojego linka obok niego jest jeszcze trochę innych).

2. Przy każdym odświeżeniu strony wyświetlanych jest losowo 5 spośród 250.

...i tyle. Robot trafi, to masz backlinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja z innej beczki. Nie wydaje wam się że site z yahoo spada na ryj i co za tym idzie punkty też spadają ?

Tydzień temu Yahoo obniżyło site większości stron o około połowę i teraz weblink kończy aktualizować te strony.

Widać to bardzo ładnie na wykresie: https://www.e-weblink.com/statistic.php

Prawda jest taka, że nagłe spadki i górki to norma w tym biznesie tak wiec trzeba się do tego przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

include("***********************.php");
$ew=fetch_weblink();
if (!ereg("x906", $ew)) echo $ew;

I teraz ja dodam link "x906" do systemu, przydzielę kilkaset tysięcy punktów i ty dostaniesz bana za niewyświetlanie linków.

komunikatow jest 5 (5 linkow) i wystapuja jednoczesnie

z pewnoscia wiesz ze mozna warunek rozwinac do wszystkich 5, ale ty postanowiles uczepic sie przykladu...

dokladnie. kij w oko tym co sie czepiaja - jak ktos woli niech zamiast ereg da preg_match

to jest kawalek kodu, ktory u mnie i tak wyglada inaczej, ale pozwala na niewyswietlanie linkow z info o braku autoryzacji - a w przypadku jej autoryzacji - automatycznie pokazuje odpowiednie linki.

kto madrzejszy wie jak to wykorzystac. prosty kawalek kodu a mozna nim zdzialac cuda - ale to tylko u inteligentnych spamerow, a tu takich malo jak wynika m.in. z tej dyskusji.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze pobranie linkow 3272 oznacza ze na tylu stronach sie on wyswwietla? czy to nie za duzo na poczatek?

To ze link został pobrany 3272 razy oznacza ze wylecial w x paczkach (po 250 linków) na domeny podpiete do systemu i bedzie na nich przebywał 24h po tym terminie domena pobiera kolejną paczkę z linkami

Czy to dużo ? wszysko zależy jaka domena i w jakim czasie ale sugeruje zaczynać od 1000 punktów na lekkie frazy

Xann Internet Solutions - Tworzenie sklepów internetowych

468x60_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na wielu serwisach (różne serwery) mam "trwa pobieranie linków" - żadnych innych komunikatów, po wyczyszczeniu folderu eweba to samo - czy to oznacza że eweb nie ma czego przydzielić na moje strony czy coś działa nie do końca dobrze?

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej linkujcie to będą linki. A na poważnie zgłaszałam wcześniej że jest jakaś rozbieżność pomiędzy przyrostem stron a spadkiem WPL i na odwrót - być może właśnie teraz wyszła błędna kalkulacja a jeśli nie to Xann usuń szybko ten błąd zanim stanie się to co pisze Mikeusz ;)

służy to zaindeksowaniu przez G tych linków, aby potem łatwiej było je wywalić z indeksu.

Wesołych Świąt Kochani :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak samo od kilku godzin na wszystkich stronach więc mniemam że cały system leży jeśli każdy ma z tym problem. Brak link ów to brak linkowania więc chyba ktoś od xanna mógłby coś więcej powiedzieć na pytanie co się dzieje i kiedy ten problem zniknie.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano zatrzymane było wysyłanie linków przez kilka godzin, linki wychodzą już na bieżąco, ale faktycznie mógł powstać niewielki zator i nie wszystkie strony od razu otrzymały paczkę z linkami.

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem webmini TU i gdy klikam DODAJ SERWIS pojawia się błąd. Czy ktoś się z tym spotkał?

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności