Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam na sporej części stron problem z przydzielaniem linków. Zamiast odnośników do e-weblink.com, można by było wstawić tam inny tekst - np. główny adres serwisu, na którym znajdują się linki. Info o tym dorzucić do FAQ i po kłopocie. Informacja ta ma podobno służyć użytkownikom, więc system powinien dopasować się do ich potrzeb.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Rano zatrzymane było wysyłanie linków przez kilka godzin, linki wychodzą już na bieżąco, ale faktycznie mógł powstać niewielki zator i nie wszystkie strony od razu otrzymały paczkę z linkami.

I to mi się podoba, że nie ściemniacie tylko zawsze szybko dajecie odpowiedź :)

Przydział linków już chyba działa jak powinien. Przejrzałem kilkanaście stron i na nich jest ok więc i na innych jest też ok jak sądzę.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iguana, nie ma co panikowac - dzis znowu kolejne +500 stron w systemie wiec xann czuwa, szkoda tylko ze nawet nie wyjaśnia w czym problem bo nie wierze że nikt się nie interesuje systemem przez tyle dni - https://www.forum.e-weblink.com//informacje...ierania-linkow/

PS: Yeden, może faktycznie stały bo te domeny w stopce weblinka z systemu od piątku widze ciągle te same (muz.....net)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności