Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dajcie chłopakowi w spokoju święta spędzić. Określanie jakości systemu na podstawie 3 dni awarii w święta to naprawdę inteligentne podejście Pawłowski nie ma co.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba xann żartujesz sobie, przy najlepszym systemie to przełączasz wszystko na inne z kopią tego i jedzie dalej. Wiem że to koszty spore ale cieszę się że nie podpiąłem kilkuset stron pod weba a wiedzą niektórzy że miałem taki zamiar do linkowania wpisów. Kończymy swój wewnętrzny i codziennie kopia na dwa inne leci, a po tym numerze to tylko na moje webmini możesz liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann mnie to ciekawi jedno - jak nie mogłeś być zabezpieczony na taką ewentualność po tylu latach w temacie. To ja leszcz już się nauczyłem na pierwszej wtopie. Wiem że masz tam wiele więcej stron itp ale masz kasę z tego to chyba nie powinno tak być? A wiesz że nie jestem twoim wrogiem obiektywnie piszę tylko sobie w lany poniedziałek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikeusz, taaa zaraz będzie teoria spiskowa :)

A jeżeli chodzi o komunikat to rozwiązanie jest proste ;P Nie twórzcie "spamu", wtedy nie będziecie mieli się czego obawiać :)

Jeżeli strona ma sensowną treść [czyt. żadne generatory] i sensownie wygląda to wątpie aby masowo poszedł ban za SWL ;)

To dzięki wam jesteśmy najlepszym SWL

Xann, nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz ale myślę, że każdy sam powinien ocenić czy jesteście najlepsi ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie popatrzę w najbliższym okresie na ilość domen, chyba że xanny dodadzą bo ja na bank nie, i nie chodzi o awarie, ale reakcję jakąś dla nas korzystną, (bo każdemu się trafia, ale zawsze taka wygadana ekipa tu nagle cisza )

To dzięki wam jesteśmy najlepszym SWL dziękujemy za pomoc i wasz monitoring
a to to już przegina, a wystarczyło jedno słowo PRZEPRASZAMY i słowem bym się nie odezwał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko na moje webmini możesz liczyć

Bardzo dziękuję za Twój cenny wkład do systemu, mam cicha nadzieje że więcej osób pujdzie za Twoim przykładem

Xann mnie to ciekawi jedno - jak nie mogłeś być zabezpieczony na taką ewentualność po tylu latach w temacie.

Iguana jak mogłeś po tylu latach bycia na PIO twierdzić że takie coś jest google potrzebne do szczęścia :) To jest po to żeby Pawlowski, Colin i paczka podniecali się i robili PR co widać od paru dni bardzo dobrze wychodzi

ps. pomyśl zanim coś napiszesz czy G jest naprwdę potrzeny taki link ? :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności