Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

G doskonale* sobie radzi ze spamem i dlatego postanowiło dać narzędzie białym rycerzom gdzie można taki spam zgłaszać :)

* kopie dmoz, wiki i inne pierdoły to pewnie i wykrywa w locie, rotacje i kilka innych rzeczy też pewnie jest w stanie wykryć, tylko, że sama rotacja to już nie takie oczywiste uzywanie systemu, a tylko przypuszczenie, więc taki link z listą zamienia przypuszczenie w pewnik :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
xxxxx :)

Nie ma to jak prestiżowy link z SWL'a. Tylko czekać aż ktoś uzbiera sobie na PR6 :rolleyes:

Nie wiem czego się podniecasz.

site: 5

B.

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'bojanvuk' - niektórych ludzi różne żeczy podniecają, fakt podniecanie się linkiem z strony WWW to nowośc ale w sumie idziemy z postępem czasu :)

Chciałem kupić ze 200k punktów, ale przełożyłem to na "po świętach"

Śmiało możesz kupować jest już po świętach.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś palny zawsze są, jednak w tym wypadku webmini okazał się tak popularnym katalogiem że nie trzeba go promować, obecnie katalogowanie i preclowanie to najmocniejsza strona e-weblinka pozwalająca na zapewnienie sobie stałych linków

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności