Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

... czy produkt na wysokim poziomie może stracić na cenie w tak drastyczny sposób....

Widzę ze nie wszyscy rozumieją co też mnie za bardzo nie dziwi :) ale zawsze dla tych co trochę wolniej "zaskakują" powtórzę jaśniej

Cena tego produktu to 30 netto za miesiąc czasu i nadal jest na najwyższym poziomie na rynku, (cena równa się jakość) nie ma tych dziur które pozwalają na nadprodukcje pustych punktów o czym każdy może się przekonać z osobna

Ilość użytkowników kont PRO tylko rośnie wiem że złośliwi mogą powiedzieć ze to z powodu braku konkurencji ale rośnie :P

Cena rynkowa jest wolna to że ja sprzedaje po 400 nie znaczy że ktoś inny też musi jak się komuś opłaca po 50 zł za 100k to już jego biznes - wolny rynek ;)

ps. brzoza24 - podaj tą kwotę do wiadomości wszyskich ktorą podałaś mi na PW :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeszcze co do kwoty, to cena głównie zależy od popytu i podaży. Jeśli sporo ludzi widzi że na tych pkt można zarobić to ilość punktów rośnie (podaż rośnie), a ilość pozycjonerów chcących je kupić już nie koniecznie :) I tak jeśli podaż przerasta popyt ceny powinny spadać, a jeśli popyt przerasta podaż rosnąć. Oczywiście na cene ma też wpływ jakość tego systemu, bo jeśli np. zaplecza zostaną inaczej punktowane to jasne że koszty wygenerowania tych pkt się zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie uwagi:

1. SYSTEM SPADA NA PSY

2. SYSTEM JEST CORAZ GORSZY

3. SYSTEM TRACI NA WARTOŚCI

4. SYSTEM JEST JUŻ PRAWIE NIC NIE WARTY

Do Xann który wychwala wszędzie tak siłę e-weblink i chwali się tym że system ma coraz więcej domen... Ale co z tego skoro system jest coraz słabszy... Przykład dopalenie katalogu 1tyg 1000 pkt + 1tydz 3000 i jaki efekt ani jedna podstrona nie zaindexsowana

Przykład dwa strona z unikalną treścią 10 podstron nowiutka domena przez 2 tyg 1500 pkt i co widzę ani jednego linku według yahoo i backlingwatch

Jeżeli coś się nie zmieni to e-webling będzie czy nawet już jest gów** warty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suwo aż dziw że od 27 marca tyle się zmieniło. Nie chce mi się w to wierzyć! :fool:

Próba 19 nowych domen, dla każdej ~1000 pkt podzielone na 3-4 linki. Każda witryna w indeksie w okresie 3-6 dni.

Yahoo Link Domain po ~14 dniach ponad 500. Y Link G Site ( zrzuty losowej z wspominanych domen )

Od wczoraj kolejne strony wchodzą w indeks przypomnij się to podzielę się efektami, jak to wygląda po 14 dniach.

update:

@Xann - Propozycja shaun_black odnośnie klikalnych linków w spadkach/wzrostach jest świetna. A jak by dodać obok linku ikonkę która przekieruje na adres "www.e-weblink.com/account_pro_address.php?query=domena.pl" to było by bomba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próba 19 nowych domen, dla każdej ~1000 pkt podzielone na 3-4 linki. Każda witryna w indeksie w okresie 3-6 dni.

i to ma być dobry wynik?

ja potrafię domenę z 0 BL zaindeksować w kilka godzin od utworzenia

Yahoo Link Domain po ~14 dniach ponad 500. Y Link G Site ( zrzuty losowej z wspominanych domen )

są systemy gdzie przez 14 dni za 1000 pkt zdobywa się 2000-3000 bl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja shaun_black odnośnie klikalnych linków w spadkach/wzrostach jest świetna. A jak by dodać obok linku ikonkę która przekieruje na adres "www.e-weblink.com/account_pro_address.php?query=domena.pl" tu było by bomba!

i ja się dołączam do tej propozycji :fool:

Zapraszam na Crossweb.pl - wszystie ciekawe barcampy i konferencje w jedym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawlowski - nie wątpię i gratuluję! Problem suwo dotyczył jednak indeksacji tylko przy użyciu e-weblinka.

Całkiem możliwe że g___k osiąga lepsze wyniki przy użyciu 1000 pkt gl. Sprawdzę to jak tylko poznam kto stoi za projektem g___k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann - Propozycja shaun_black odnośnie klikalnych linków w spadkach/wzrostach jest świetna. A jak by dodać obok linku ikonkę która przekieruje na adres "www.e-weblink.com/account_pro_address.php?query=domena.pl" to było by bomba!

Pracujemy nad tym :fool:

...Przykład dopalenie katalogu 1tyg 1000 pkt + 1tydz 3000 i jaki efekt ani jedna podstrona nie zaindexsowana

...

Bądz tak miły i pochwal się nam tym katalogiem w koncu to katalog

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopalenie strony (sklep internetowy) 500 pkt przez tydzień i w indeksie 150 podstron+ strona główna.

Dopalenie strony (autoblog) 2000pkt przez 2 tygodnie i w indeksie 0 zaindeksowanych podstron, tylko strona główna.

Czasem warto wyciągać pewne wnioski z linkowania, a nie ślepo wszystko wrzucać do jednego wora.

Tym mniej kumatym trochę przybliżę temat.

1. Nie linkujemy tylko rotacją, a główne bazowe linki powinny być stałe i z dobrego źródła, tym bardziej jak chcemy zaindeksować jakieś śmieci, a już na pewno gdy pozycjonujemy linkowaną stronę. Nie linkujemy rotacją nowych stron.

2. Nie zawsze więcej znaczy lepiej, zamiast naparzać linkami ile wlezie od samego początku może warto by obrać jakąś strategię, dzięki której linkowanie nie było by podejrzane a zbliżone jak najbardziej do naturalnego ? Kilkadziesiąt linków dziennie ze spamów typu dmozy, autoblogi, opisy gg, teksty piosenek będących w całości duplikatami innych itp., szczególnie dla młodych stron raczej trudno nazwać normalnym.

3. Pozycjonowanie to cierpliwość więc podejście, że muszę to zrobić szybko bo konkurencja mnie wyprzedzi, czy klient mnie naciska jest najgłupsze z możliwych. Wniosek zmień klienta lub branżę jak brak ci cierpliwości i uważasz swoje podejście za słuszne. Nie oferuj pozycjonowania w 2 tygodnie jak to robią dzieciaki z allegro tylko uświadom klienta, że to zajmuje czas i dlaczego zajmuje czas, a wiele problemów z naciskaniem przez niego na ciebie zniknie.

Chciałbym też powiedzieć o czym już mówiłem niejednokrotnie. eweblink nie jest idealny i jest cała masa rzeczy które xann mógłby jeszcze zmienić aby poprawić jego jakość (między innymi pozbyć się śmietników i promować bardziej stare niezafiltrowane domeny, także ograniczyć możliwość dodawania dziesiątek czy setek stron w obrębie jednej domeny itp. ) jednak ten system w dalszym ciągu ma swoją wartość tylko trzeba się nauczyć z niego korzystać. To że rok temu pozycjonowałeś tylko nim swoje frazy z dobrym skutkiem nie znaczy, że zawsze tak będzie bo raz że coraz więcej osób nap....a rotacją ile wlezie i jest coraz trudniej ich w tym prześcignąć, a dwa że samo google ogranicza wpływ linków krótkotrwałych na pozycję, szczególnie tych z małowartościowych stron.

Uważam, że zmiany zachodzące w eweblinku idą w dobrym kierunku chociaż według mnie zbyt wolno. Zauważcie że nawet gotlink zaczął ograniczać farmy linków, gdzie jeszcze niedawno jego właściciele i użyszkodnicy szydzili z eweblinka i xanna, który jako pierwszy to zrobił. Mówiąc krótko, albo system i właściciel będą elastyczni i się dostosuje do google albo ich systemy znikną z rynku. Tak samo jest z użytkownikami systemów, że albo będziecie psioczyć i narzekać i robić co robiliście do tej pory albo przeanalizujecie sobie ostatnie zmiany w google i się do nich dostosujcie. To samo z handlarzami punktów, że albo zaczniecie stawiać lepsze zaplecze na lepszych domenach albo nadejdzie moment, że zaczniecie się bujać między różnymi systemami próbując wyrwać jak najwięcej kasy jednocześnie będąc coraz bardziej sfrustrowani, że wasze zyski topnieją w oczach.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności