Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Chciałbym też powiedzieć o czym już mówiłem niejednokrotnie. eweblink nie jest idealny i jest cała masa rzeczy które xann mógłby jeszcze zmienić aby poprawić jego jakość (między innymi pozbyć się śmietników....

tutaj szczeże sprawa nie możliwa

.. promować bardziej stare niezafiltrowane domeny, ...

sprawa jest do przedystkutowania

...także ograniczyć możliwość dodawania dziesiątek czy setek stron w obrębie jednej domeny itp. )....

ten pomysł był nam wysyłany wiele razy na PW wiec od niego zaczniemy - bedziemy niebawem wprowadzać ograniczenie subdomen dla domeny

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy wprowadzanie takiego limitu na sub domeny ma sens znam serwisy które mają sporo sub domen nie śmieciowych a naprawdę dobrze podlinkowanych po parę tysięcy BL często PR.

Akurat w weblinku jest o tyle dobrze, że śmieciowa sub domena słabo zaindexowana dostanie mało punktów, dodatkowo limit serwisów na konto zniechęca do robienia setek sub domen nic nie wartych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Również uważam, że ograniczenie ilości subdomen jest krzywdzące dla porządnych serwisów z realnym ruchem, tylko dlatego, że są utworzone na subdomenach.

Dobra serwis oparty na subdomenach to poza ludźmi, którzy go fizycznie odwiedzają, to także masa BL i PR>0, które powstają naturalnie.

Nie wrzucajmy śmieciowych serwisów robionych pod swl'e do jednego wora z serwisami, które zostały stworzone dla ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na serwisach robionych dla ludzi stawiacie swl'e? Gratulacje.

Troche nie rozumiem dlaczego Cie to dziwi, ja uważam wrecz przeciwnie "mało poważne" jest stawianie strony tylko pod SWL;e otracznicza się wówczas dodatkowe możliwości zarobku ale z tego co widzie to mały procent takich stron jest w systemie ktore są robione pod system

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, w jaki sposób mogę wyindeksować niechciane podtrony tak aby eweblink mi nie krzyczał, że na podstronie nie ma zainstalowanego skryptu ;)?

Obecnie próbowałem robić z "neaktywnych podstorn" 301 na stronę główną ale widzę, że eweb mi krzyczy co jakiś czas o braku skryptu ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, w jaki sposób mogę wyindeksować niechciane podtrony tak aby eweblink mi nie krzyczał, że na podstronie nie ma zainstalowanego skryptu ;) ?

poprzez gogole webmaster , jest tam funkcja do usuwania podstron

Obecnie próbowałem robić z "neaktywnych podstorn" 301 na stronę główną ale widzę, że eweb mi krzyczy co jakiś czas o braku skryptu ;)

Jak wiadomo jako nieliczny system, eweblink sprawdza czy system jest podłączony oprócz strony głownej na podstronch też, na zaidexowanych podstronach za które otrzymuje się pkt ale nie masz też o co sie martwić bo alert też idzie do oceny moderatorów, to oni decydują czy faktycznie mamy doczynienia z "wałkiem" czy też nie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update:

@Xann - Propozycja shaun_black odnośnie klikalnych linków w spadkach/wzrostach jest świetna. A jak by dodać obok linku ikonkę która przekieruje na adres "www.e-weblink.com/account_pro_address.php?query=domena.pl" to było by bomba!

Gotowe, uaktualnienie wdrożone

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikeusz - nie. moze dlatego ze nie mam przyzwoitych stron :D a tak serio - dzisiaj, wczoraj, przedwczoraj, tydzien temu - bez falowych banow, a ciecia site sie zatrzymaly i stronki zaczynaja sie fajnie indeksowac

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności