Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@zoozool - sluszna rada, powinna byc na kazdej podstronie panelu weblinka - ale wtedy watek na pio by sie skurczyl o polowe bo @Xann kiedys byl bardziej skory do 'pionierskich' zmian, a teraz nawet dla zasady nie ma sie do czego przyczepic oprocz tego limitu 100 podstron

Tomek - ja oczywiscie zartuje, ja sie bardzo ciesze, ze m.in. Twoj system utrzymuje mnie na studiach na bardzo fajnym poziomie

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. choc dobija mnie jak np zaindeksuje mi 101 podstron i zamiast 1.4k punktow dostaje 100.... ;(

z tym pewnie też przyjdzie czas, też bedziemy coś robli z tym fantem, obecnie robimy porządek z domenami . TK i oraniczeniem ilości subdomen dla jednnej domeny ale tutaj narazie wyliczenia trwają - ile

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak strony lecą, pisałem o tym w innym wątku ale wylądował w koszu. Tak na marginesie można robić strony nie tylko pod eweba jak pisze xann ale patrząc na to co jest w systemie to bardzo szybko by się ilość stron skurczyła gdyby zainstalować na nich adsense i dać tym samym możliwość głębszej inwigilacji w nie przez googla. Spora częśc kont adsense też by pewnie poleciała za wyświetlanie reklam na spamach.

Tak odnośnie banowania stron to komuś się nudzi najzwyczajniej bo ile można pluć na xsanna i eweblinka, zauważyłem że strony które mi poleciały były podpięte tylko do eweba więc jak mniemam ktoś życzliwy inaczej eweblinkowi się temu przysłużył.

Ot kolejny donkiszot, który myśli że sam porządek z swl zrobi ;) Był już jakiś czas temu jeden taki i jedyne co osiągnął to, to że narobił sobie wrogów a spam i swl jak były tak są nadal.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogranicz listę podstron ;)

jak przegrywasz w totka (bo np masz w zdrapce po 2 obrazki każdego przedmiotu, a wygrywają 3) piszesz do totolotka by sprawił by wygrywały 2 obrazki ?

nie skarze sie i nie placze bo po prostu napisalem co mnie denerwuje. nie twierdze ze to wina xanna czy systemu po prostu stwierdzilem fakt. aczkolwiek dziwi mnie ze praktycznie wiekszosc stron co stracila bonus za site to male strony co w google maja kilka podstron, tylko w yahoo nie wiadomo skad robi sie ich sporo ;)

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

indeksacja jest coraz lepsza, choc dobija mnie jak np zaindeksuje mi 101 podstron i zamiast 1.4k punktow dostaje 100.... ;(

Też mnie to dobija, zwłaszcza gdy faktycznie stron jest sporo mniej niż 100, ale jednak Google sobie pokazuje np. 120 żeby było śmiesznie.

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google to taka sprytna bestia, która potrafi ci wygenerować podstronę z niczego praktycznie. np. na jakieś zapytanie z szukajki jaką możesz mieć podpiętą do swojej strony.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... dzisiaj poleciało mi ponad 40 stron "małych site". Bany na wszystkie. Chyba po IP poszedł bo stały na jednym.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thor to się może pochwalisz co to za strony ? czy prócz jednego ip nie stały w jednej domenie i nie były jednakowe lub prawie jednakowe ?

Ktoś się wziął za pod...nie znowu i trzeba to przeczekać aż się mu znudzi. Że poleci trochę stron ? Cóż może czas najwyższy robić takie aby się nikt do nich nie mógł za nic przyczepić.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności