Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

i na pewno linki jakie lądują na Twojej stronie są związane z nią tematycznie :)

i w tym banerze w sygnaturze kłamiesz, bo e-weblink dwukrotnie wygrał ankietę a nie trzykrotnie

W banerze jest napisane, że trzykrotnie został uznany za najlepszy, a nie że trzykrotnie wygrał ankietę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednym z systemów rotacyjnych jest system kategorii tematycznych

Jesteś jedną osobą która wierzy w tematyczne linki w SWL, pewnie w świętego mikołają też :)

Uwaga:

Przypomina się że za dwawtygodnie tj 03-05-2010 usuwamy bonusy z domen .tk , domeny ,tk będą przyjmowane do systemu bez bonusów przwnie przez jakiś czas ale proszę mieć na uwadze ze też przyjdzie na nie dzień

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann oddaj program partnerski! :)

Punktów natrzaskałem sobie, i rozdawałem tym którym przedłużałem punkty, teraz nawet przekierowanie zrobiłeś z tego adresu....

Szkoda, że w taki sposób tracę punkty które otrzymałem reklamując e-weba, a i kupców trzymałem ciągle którzy otrzymywali PRO :/

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią: polak potrafi, wiec znaleźli się tacy co znaleźli lukę i napykali sobie PKT, jak juz namierzymy "spryciarzy" na pewno zostaną ukarani do tego czasu PP jest zawieszone ile to potrawa nie wiem, niestety ucierpieli tutaj też i uczciwi użtykownicy tacy jak zoozool :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakto z tymi domenami tk w koncu bo za kazdym razem inna hostoria plynie. Bonusow za nie nie bedzie ale Xann pisales kiedys ze nie beda usuwane.

Czy mam rozumiec ze to sie zmienilo i beda za jakis czas calkowicie usuniete z systemu czy tez w pewnym momencie nie bedzie mozna je dodawac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności