Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Zoozool dobrze prawi, obecnie tracą one bonusy i nadal będą przyjmowane ale nie znaczy to że będą przyjmowane wiecznie.

Musicie zrozumieć że nie chce doprowadzić do systuacji jak w innych SWL gdzie strony wychodza z generatora i są stawiane w tysiącach przez jakąś maszynkę

To powoduje nie tylko że punkty sa poniżej 100 za 100k ale i niechęc dołaczania się innych urzytkowników którzy nie mają takich możliwości

Mi bardziej zależy na stronach robionych dla użtykowników niz na takich generowanych szitach https://www.zilosc97.psychoterapia-ol.pl/

Dlatego polityka przyjmowania stron do systemu jak już wspomniałęm bedzie dostosowywana w celu podniesienia jakości stron i nawet jak by to miało spowodował że połowa domen wyleci z systemu

Moga jedynie spać spokojnie Ci co robią strony dla użytkowników a nie pod SWL'e

ps. szykujemy się do przycięcia subdomen do liczby 20 dla jednej domeny

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Tomek z przycięciem subdomen bardzo dobre posuniecie, z czepianiem się nadwyżek na starych jest złym posunięciem. :)

nie stety, nie mogę robić tak ze nowe ograniczenia będą wprowadzane tylko zawsze od nowych domen, wszelkie zmiany w systemie czy w przeliczaniu pkt czy w bonusach zawsze tyczą sie całości

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wali mnie czy bedzie on najlepszy czy nie, interesują mnie dobre strony robione dla użytkownikó i pod użytkoniwków.

Panowie powiem wam bezczenlnie, robicie strony produkujecie masówkę zarabiacie tym na życie, ale zaden z was nie myśli jak podnieśc standard waszego towaru, jak rozlekalować i zmienić opinie stron w SWL a mi się już nie chce za was dbać o wasz kurs punków, i stawać w obronie waszych "śmientików"

Najbardziej śmieszne dla mnie jest jak nikt nic nie robi, nie reklamuje nie za chęca, nie doradza, tylko puści ogłoszenie i mówi, Xann punkty nie idą :) sorry nie wszyscy jest to jeden spryciaż co sobie dobrze radzi https://www.forum.e-weblink.com//handel/%28...link-1plus-mln/

Że tak powiem przestałem dbać o wasze interesy, zaczynam bardziej dbać o system i o ot co sie w nim znajduje

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności