Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

ps. szykujemy się do przycięcia subdomen do liczby 20 dla jednej domeny

Sytuacja się powtarza dla subdomen w firmach hostingowych, obetniesz do 20 w całym systemie czy w obrębie jednego konta dla jednej domeny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ps. szykujemy się do przycięcia subdomen do liczby 20 dla jednej domeny

Sytuacja się powtarza dla subdomen w firmach hostingowych, obetniesz do 20 w całym systemie czy w obrębie jednego konta dla jednej domeny ?

myślę ze chodzi Ci o to że jak ktoś dodą 20 subdomen z .nazwa.pl czy home.pl to ktoś inny nie będzie juz mógłd dodać, ale takie domeny jak home.pl czy az.pl bedziemy traktować jako domena główna czyli .com

z firmami hostingowymi mały problem, o ile koszt subdomeny w nazwa.pl jest zbyt wysoki to w hekko dla hekko moze być darmowy dlatego nie wszsykie firmy hostingowe bedą miały taki przywilej jak az.pl czy nazwa.pl

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze chodzi Ci o to że jak ktoś dodą 20 subdomen z .nazwa.pl czy home.pl to ktoś inny nie będzie juz mógłd dodać, ale takie domeny jak home.pl czy az.pl bedziemy traktować jako domena główna czyli .com

Dokładnie o to mi chodzi..

z firmami hostingowymi mały problem, o ile koszt subdomeny w nazwa.pl jest zbyt wysoki to w hekko dla hekko moze być darmowy dlatego nie wszsykie firmy hostingowe bedą miały taki przywilej jak az.pl czy nazwa.pl

To co, usuniesz użytkownikom takie domeny z systemu ? Może być takich mało np. dla *.hekko.pl ale dla innych firm tego nie wiem.. i wracając do tego wyżej, co z innymi jeśli jeden user naklika sobie 20 subdomen ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, usuniesz użytkownikom takie domeny z systemu ? Może być takich mało np. dla *.hekko.pl ale dla innych firm tego nie wiem.. i wracając do tego wyżej, co z innymi jeśli jeden user naklika sobie 20 subdomen ?

Zostanie 20 subodmen ktore mają najwiecej PKT na konicie, pozostałe znikną

np: obecnie subdomen w systemie z nazwa.pl jest 14, (14 userow) , home.pl 16 (16 userów) , hekko sam wiesz ile jest

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowem na to inaczej, wszysko w granicach normy jest dopuszczalne, nie było by problemów z domenami .tk gdyby niebyły darmowe. Nikt nie stawiał by zaplecza na 1000 domen za ktore za rok musi zapłacić w przypadku .tk widać jest inaczej generatory pracują pełną parą, dlatego przyjdzie też dzień na całkowity zakaz .tk w ewelbinku też

ale tak jak powiedziałem system nie jest jak beton, dostosowuje się do realiów userów, marzy mi się ze bedą w e-weblinku strony jak kiedyś byłly w linkorze prawdziwe nie sztucznie generowane, kto wie moze doczekam znowu takichy czasów, tak czy siak e-weblink bedzie działa w tym kierunku żęby strony z systemu były dla urztwkoników a nie dla SWL,

Robcie takie strony na ktorych zarobićie kase np sprzedarz reklamy,linków bez podpinania do SWL a ne pewno mozecie spać spokojnie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli klientów traktujesz wybiórczo..

Nie mówmy też ciągle o hekko.pl aczkolwiek zawsze mam w tym swój oraz klientów własnych interes.

A jak się pojawi 500 domen na 25 kontach to też zablokujesz ? Sprowadza się to do pytania czy jest to limit w całym systemie czy też per user ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem odtrzymuję, że traktujesz klientów/użytkowników wybiórczo.

Albo jest limit albo go nie ma. A 500 domen na 25 kontach nie przekracza limitu 20 o którym wspomniałeś powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności