Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

@'Yeden' - jak nie mawsz zamiaru odpowiadać to nie pisz bo to co piszesz to jest dziecinne,

Masz coś do powiedzenia to powiedz, podaj argumetn wysłuchamy, podyskutujemy

Skoro mówisz ze :

- Site w tym systemie rozprowadzania linków po stronie ma małe znaczenie.

powiedz dlaczego ma małe znaczenie ?

skoro pytam co ma znaczenie to odpoweidz z sensem albo wogle

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
@'Yeden' - jak nie mawsz zamiaru odpowiadać to nie pisz bo to co piszesz to jest dziecinne,

Masz coś do powiedzenia to powiedz, podaj argumetn wysłuchamy, podyskutujemy

Skoro mówisz ze :

- Site w tym systemie rozprowadzania linków po stronie ma małe znaczenie.

powiedz dlaczego ma małe znaczenie ?

skoro pytam co ma znaczenie to odpoweidz z sensem albo wogle

Co ma znaczenie to już przecież pisałem. Teraz i wcześniej.

A site? Jeśli wg Ciebie ma duże znaczenie to również to uzasadnij. Jeszcze nie tak dawno, kiedy ja optowałem za premiowaniem stopnia zaindeksowania strony, to Ty sam mnie przekonywałeś, że w eweblinku nie liczy się liczba zaindeksowanych podstron, bo nie ma to dużego znacznia w tym systemie wyświetlania linków. Zmieniło się coś? Teraz ma to duże znaczenie?.

Promujesz strony z małym sitem dając wysoką premię i jednocześnie promujesz wielkość site, bo dajesz punkty za liczbę zaindeksowanych podstron. Nie widzisz sprzeczności?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy poza odbijaniem piłki coś jeszcze potrafisz ? powidziałeś ze site ma małe znaczenie, powiedz dlaczego ? bo jak na razie to tylko TY masz takie zdanie i to jeszcze nie potrafisz go obronić

Jeżeli chodzi o przedłużanie domen to domeny bez wartościowe nie są przedłużane, teraz wystarczy sobie wziąść ołowek i wyliczyć ile domena musi zarobić zeby się zwróciła, i jeszcze na nas zarobiła ?

Przy domeach PL to takie minimum to 11 zł miesiecznie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy PL to juz teraz takie minimum 4,5 miesięcznie, a może i mniej ;)

z site chodzi zapewne o to że:

- ktoś dostaje punkty za zaindeksowane strony, które mogą być w całości w suplementalu

- ktoś dostaje punkty za zaindeksowane strony, które były indeksowane tylko pingowaniem

- zapewne i kilka inych rzeczy

co jest warty link z takiej podstrony? nic? bardzo blisko nic?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakrecony - kiedyś się ciebie pytałem jaki link jest coś warty i też nie uzyskałem tej odpowiedzi ;) , wszyskie site są w suplemetalu? wszyskie site są zrobione przez pingowanie ? dlaczego twierdzisz i na jakiej podstawie że link z takiej podstrony jest nic nie warty ?

Najepsze jest to że jak już chce się dowiedzieć jakiś konkretów to nagle rozmówcy nabierają wody w usta, i odwracają kota ogonem, dlaczego ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skoro dyskusja juz sie skonczyla, xann moglbys moze sie ustosunkowac do mojej propozycji?

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=681015

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wam próbuje nakreślić czarno na białym jak się sprawy mają to próbujecie odwrócić kota ogonem aby tylko podtrzymać własne racje więc może lepiej zmusić co poniektórych do myślenia i odpowiedzieć na pytanie zamiast brać wprost moje sugestie.

Zdawać by się mogło, że site w systemach rotacyjnych jest ważny tylko jaki site ?

Czy 100 000 zaindeksowanego site na subdomenie gdzie bot włazi raz na miesiąc ? czy może po 100 site na 1000 domen które boty odwiedzają codziennie ? (temat indeksacji małych stron zdawało by się że został wyczerpany więc więcej się już nad tym nie będę rozpisywał)

Gdzie wolicie mieć własne linki ? Czy na kilkuletnich domenach gdzie stoją dobrze podlinkowane strony, które ciężko posądzić o spam czy też może na jakiejś kopii dmoza ? bo jak na kopii to jestem otwarty na propozycję wymiany linkiem. Ty mi zamieszczasz moje linki na wiekowej i dobrze podlinkowanej stronie internetowej (oczywiście nie zbanowanej i niezafiltrowanej) ja natomiast zamieszczę twoje linki na jakiejś nie linkowanej kopii dmoza na młodej subdomenie z dużą ilością zaindeksowanego site. Zgoda ? Czekam na propozycje takiej wymiany.

Co do domen tk to aby nie krzywdzić ludzi którzy takie domeny zakupili można by zamiast banować strony z takimi domenami banować konta userów co dodadzą takie domeny i których strony na nich postawione znikną im po 3-6 miesiącach ? to jak mi się wydaje będzie bardziej sprawiedliwe. Włączyć w to domeny polskie jak to już niektórzy wspominali bo przecież także mają tą możliwość i będzie cacy. Jednym słowem wilk będzie syty i owca cała ;)

Na koniec to jak myślicie ? czy aby wasz link coś dał to musi być zaindeksowana podstrona na jakiej się znalazł ? czy może musi być zaindeksowana podstrona ale z tym linkiem ?

Zdawać by się mogło że to to samo ale jednak nie jest tym samym bo np. Pingujesz strony i podstrona się zaindeksowała, po 2ch dniach pokazuje się na niej twój link, jednak nie odwiedzają tej podstrony rzadne boty więc indeksacja jej jest ale bez Twego linka. Wniosek możesz mieć miliony poindeksowanych podstron ale jeżeli nie odwiedzają ich ponownie boty w celu reindeksacji z coraz to nowymi linkami eweblinka to są one gó**o warte.

ps. Zapomniałem dodać jeszcze pytania na temat pustych punktów. Czy pustymi punktami jest bonus za bardziej wartościowe strony które coś do systemu wnoszą ? czy może jednak wysokositowe poindeksowane śmietniki, których nawet nie odwiedzają boty a nawet jak już to je ignorują ?

Przestańcie wrzucać wszystko do jednego wora bo naprawdę podstrona jest podstronie nie równa czy też stronie i nie jest tok jak ktoś zaindeksuje 2 miliony gó**o wartych podstron i otrzyma za to 1 000 000 pkt a drugi zaindeksuje 10 000 podstron na 100 wiekowych stronach i dobrze podlinkowanych bez spamu i dostanie za to 10k pkt. Ja się nie dziwie że ludzie pchają właśnie śmietniki jeżeli na nich tylko da się zarobić, a stawianie dobrych stron jest stratą czasu jak ktoś się nastawia tylko na sprzedaż punktów i szybki zarobek z tego.

Przykładowo mam kilkuletni odwiedzany sklep internetowy z pr3 i dobrze podlinkowany. Chciałbym jednak go podłączyć do systemu. Jak sprawdzałem to dostał bym za niego jakieś niecałe 5k pkt więc sorry xann ale dając coś na czym skorzystają ludzie i otrzymując tyle co nawet na indeksacje strony ledwo starczy nie mówiąc o jakimś poważnym podlinkowaniuu tego sklepu sprawiaże on się nigdy w systemie nie znajdzie jeśli się nie zmieni sposób punktowania z punktowania spamów na punktowanie zwykłych stron. Myśłisz, że jestem wyjątkiem ? nie sądzę.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności