Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

@Gielo ja się z tobą zgadzam, ale mnie to się już niespecjalnie chce Xanna przekonywać. On nawet nie dopuszcza do tego, że Ty lub ktoś inny, możesz mieć rację. Dyskusje sprowadzi do pingponga w stylu: udowodnij, kłamiesz, itp. A wszystkie te kwestie, o których pisałeś i ja wspomniałem były już dyskutowane na forum. Te kwestie są dla nas oczywiste, dla każdego, kto choć trochę zna sie na pozycjonowaniu też. To jest jednak punkt widzenia klienta, pozycjonera korzystającego z systemu. Właściciel ma nieco inne priorytety, przecież sprzedaż kont pro plus kredytów to nie jest aż taki wielki biznes. Sprzedaż punktów to jest biznes, Xann jest jego aktywnym uczestnikiem, więc jakie może mieć priorytety?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

'Yeden' - jak latwo wskazac ze nie masz nic sensownego do powiedzenia w temaciie, zobacz:

podaj konkretnie co chcesz zmienic przy wyliczniu pkt w systemie a ja to wdroze, czyli podaj mi wzor na wycene ston o którym caaly czas mowisz,

Jak widzisz pytam cie konkretnie o to co cie boli wiec odpowiedz nam konkretnie co za wzor cie usaatysfakcjonuje

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz pytam cie konkretnie o to co cie boli wiec odpowiedz nam konkretnie co za wzor cie usaatysfakcjonuje

Nie ma co się czarować - jaki by to nie był wzór i tak powstanie fala głosów, że dla takich i takich stron jest za mało punktów a dla innych za dużo - zadowolić wszystkich raczej nigdy się nie da.

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgadzam w 100% z powyższym postem. Nie musi być jawne które linki pochodzą ze stron włożonych w system - ja bym widział to tak: połowa linków ląduje na stronach włożonych przez konto które wysyła transfer(nawet przy większym łańcuchu można w końcu dojść skąd się wzięły punkty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaka wtedy byłaby przejrzystość systemu dla kupujących? Niby jeden i drugi kupiłby przykładowo 100 tys. punktów i żaden by nie wiedział czy jego punkty są lepsze czy nie, czy ma gorsze rezultaty bo frazy są trudniejsze, a może akurat googlebot wchodził rzadziej na te pozostałe 60% stron a może jednak Sprzedający nie ma takich super stron jak twierdzi że ma. Nie wspomnę, że każdy by rzucał wysoką ceną twierdząc, że akurat jego strony są super i że u niego warto kupić, a kupujący by się chyba szybko w tym pogubili.

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... - niech kupujący dostają linki na stronach ludzi, od których te punkty kupują. ....

Są domeny w systemie gdzie za jeden serwis łapiesz 50 tys pkt ba nawet 100 tys pkt, idąc Twoją propozycją ktoś kupuje od Ciebie 100k i jego linki wyświetlają się na tym jednym serwisie nie na 80 tys adresów

Nie wiem czy sam byś chciał kupić takie pkt

websign - dobrze prawi, nigdy w systemach nie bedzie idealnego wzoru zeby zadowolić wszyskich zawsze sie znajdzie Yeden żeby powiedzieć że on ma lepszy pomysł ale go nie zdradzi,

Panowie sęk w tym że na chwiele obecną z tego co ja widzie to e-weblink bardzo dobrze działa i spełnia sowoje zadanie a jak to mówią złej baletnicy to ......... sami wiecie do dalej

tak czy siak jak sami nie postaracie się o jakość strony system nigdy tego sam nie wyegzekwuje jedynie moze utrudnić zycie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Yeden' - jak latwo wskazac ze nie masz nic sensownego do powiedzenia w temaciie, zobacz:

podaj konkretnie co chcesz zmienic przy wyliczniu pkt w systemie a ja to wdroze, czyli podaj mi wzor na wycene ston o którym caaly czas mowisz,

Jak widzisz pytam cie konkretnie o to co cie boli wiec odpowiedz nam konkretnie co za wzor cie usaatysfakcjonuje

Niczego nie zrozumiałeś? Ta dyskusja jest po to by ustalić priorytety. Gdybyś aktywnie właczył się w dyskusję w sposób konstruktywny, przeanalizował w firmie propozycje i zaproponował coś spójnego na forum, to może coś by z tego wyszło. Spychanie tego na innych, żądania udowodnienia i te inne gierki z Twojej strony to nic innego jak negacja wszystkiego, co nie wyszło od Ciebie. Dlatego ta dyskusja, kolejna zresztą, nie przyniesie niczego nowego.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal niczego nie rozumiesz, nie chcesz zrozumieć i tylko mydlisz oczy tym swoimi zapewnieniami. Gdzie byłeś jak padały konkrety? Tylko nie pytaj: Wskaż mi. Nigdy nie potrafiłeś podjąć rzeczowej dyskusji, więc ten ping-pong nie ma sensu.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż punktów to jest biznes, Xann jest jego aktywnym uczestnikiem, więc jakie może mieć priorytety?

Zmiany w systemie kłócą się z tym co powyżej, bo sprzedaż kont w systemie to pieniądze za gadżety a nie istota tego biznesu.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności