Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Yeden - w tym systemie strona ktora nie ma ruchu nie pobiera linków wiec jak bot lub user na nia nie wejdzie to Ci nie wyświetli i nie pobierze linków z systemu wiec nie musisz się martwić bo juz takie strony nie pobierają linków, teraz tylko wyparuja pkt za takie strony - więc krok jest tylko naprzód

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Myślę, że nawet 100BL jest lepsze niż 0. Napewno 500 będzie lepsze niż 100 ale 1000 mimo że wydaje się jeszcze lepsze to jednak trochę dużo. Lepiej to zaplecze podlinkować z jakiegoś stałego źródła niż z rotacji aby te wymagane bl zdobyć bo raz że nie będzie ono skakało mocno w yahoo a dwa że starszy link to lepszy link. 500 linków stałych to też już wcale nie jest tak mało. Myślę że to 500BL było by tu i tak milowym krokiem w celu poprawy jakości systemu.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 jest ok.

Zaindeksowanych stron w Google: 143

PageRank w Google: 3 Bonus 3,000 punktów za Pagerank > 0

Zaindeksowanych stron w Yahoo: 9

Linków prowadzących do Twojej strony: 21,446

Linków wychodzących z Twojej strony: 32 -50% liczby punktów

Przybliżona liczba punktów za Twój serwis: 1,259

Strona ma 21k BL wiec powinna dostac 21k punktów za same BL?

bo jak widac nie dostaje

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann - daj jeszcze znać orientacyjnie kiedy wejdzie zmiana, żeby był czas się przygotować :D

Zawsze dajemy czas, :)

z kalendarza systemu:

- maj - likwidacja bonusów dla domen .TK

- czerwiec - ograniczenie subdomen do liczby 20 dla domeny głównej

- czerwiec - zerowanie pkt dla domen z mniejsze jak 500 BL

- czerwiec - wprowadzenie pkt za wiek domeny

No to tyle z zapowiedzi tego co nadchodzi niebawem

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te bl teoretycznie zwiększa moc systemy ale w praktyce do niczego nie prowadzi, odpalony zostanie szajs do spamowania for i księg gości i bl w yahoo będzie takie jak trzeba, gorzej że te domeny zostaną zafiltrowane i na takich dostaniemy linki.

o co chodzi z tym : czerwiec - zerowanie pkt dla domen z mniejsze jak 500 BL

każda domena nawet z pr będzie miała zero pkt jeśli nie będzie miała 500 bl według Yahoo ? Amoże mają to być linki wg google?

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, a może pomyśl o stopniowym wprowadzaniu zerowania stron za BL, ponieważ lekko ponad miesiąc to trochę mało szczególnie jak ktoś ma dużo domen.

Myślę, że sam pomysł będzie ok tylko jak dla mnie dzieje się to stanowczo za szybko.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, a może pomyśl o stopniowym wprowadzaniu zerowania stron za BL, ponieważ lekko ponad miesiąc to trochę mało szczególnie jak ktoś ma dużo domen.

Myślę, że sam pomysł będzie ok tylko jak dla mnie dzieje się to stanowczo za szybko.

dokładnie tak - czasu stanowczo za mało.

Jeśli strony mają być dobrze podlinkowane (a nie rotacja + szajs na spamach) to 4-6 tygodni to zdecydowanie za mało czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności