Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Co Wy za zaplecze wrzucacie w system i jak o nie dbacie, że musicie pilnowac czy strona przypadkiem nie straci kilku BL? (pytanie retoryczne) :)

no wlasnie :) jak ktos ma 10 stron to moze sobie wejsc raz na tydzien i sprawdzic recznie - Ci co maja 1k+ domen tez wiedza jak to sprawdzac, zeby nie zajelo im to duzo czasu.

czemu wogole marudzicie

jedyne co jest do dyskusji to dolny limit BL i czas wprowadzenia obnizki pkt

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, mógłby pomysleć ewentualnie nad dodatkową opcją: załącz autolinkowanie na stronę z opcja wskazania % punktów na to przeznaczonych.

No ale to jak by sie mu chciało :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagi, kto był dobrze poinformowany wiedział ze nie wyłączą (np. Ja xD)

A rotacja za 2 lata bedzie biedna (według nieco pesymistycznych założeń), wiec sie można lekko na to przygotowac, zeby nie bolało...

BL powinno byc obowiązkowe 1000 na domene. Działo by sie, a ceny po 400zł/100k

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za minimalna ilościa BL, na conajmniej 1k, a dla domen robionych pod maly bonus, (czyli w zalozeniu dobrych i ladnych i super stron), to i 5k minimalna ilosc BL.

Bo obecnie wszyscy trzepia regionalki indexuja do site 5 i juz 1,3k punkta za 2pln posiadaja. To i ceny pojawiaja sie po 140/100k skoro wygenerowanie kosztuje 100k kosztuje 140 pln to i po miesiacu sie zwraca. A nieznam chyba nikogo kto stawia pod ten bonus, zeby sie przejmowal dalszym linkowaniem tych "MALYCH" "SUPER" "STRON". I stoja male super smieci.

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za minimalna ilościa BL, na conajmniej 1k, a dla domen robionych pod maly bonus, (czyli w zalozeniu dobrych i ladnych i super stron), to i 5k minimalna ilosc BL.

No to może jeszcze lepiej zróbmy - każda strona musi mieć minimum 5 razy tyle BLi ile dostanie punktów, czyli jeśli strona ma dostać 10k punktów, niech ma 50k BLi, a jak nie ma to dostanie 0 punktów. Wtedy system będzie mocniejszy - tylko ilu z nas będzie go jeszcze używać?

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może jeszcze lepiej zróbmy - każda strona musi mieć minimum 5 razy tyle BLi ile dostanie punktów, czyli jeśli strona ma dostać 10k punktów, niech ma 50k BLi, a jak nie ma to dostanie 0 punktów. Wtedy system będzie mocniejszy - tylko ilu z nas będzie go jeszcze używać?

Skoro strona dostaje bonusa, bo jest SUPER FAJNA MALA I MOCNA. To niech bedzie SUPER FAJNA MALA I MOCNA. A nie tylko MALA.

A co do uzywania to masz na mysli oczywiscie tych co generuja te punkty? Czy moze myslisz o kupujacych? Bo ci drudzy nie obraza sie napewno jesli tylko takie strony beda w systemie:)

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1k czy nawet 5k BL nie jest trudno zdobyć. Wystarczy jeden link sitewide z innej domeny.

A jak komuś się nie chce linkować zaplecza jednym dobrym linkiem, czy np. submitterem do katalogów, to nie powinien korzystać z systemu.

W przeciwieństwie do tego blokowania darmowych domen, uwzględnianie BL może tylko poprawić jakość systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym BL zaczyna się robić już lekka paranoja... Tylko nasuwa się jedno pytanie... Po co wymyślać bariery typu 2, 3 czy 5k BL?? Przecież każdy będzie linkował wtedy zaplecze z rotacji i BL nabije w parę dni, co zapewne nie za bardzo przełoży się na "moc", ponieważ to że Yahoo zobaczyło "podstronę/stronę" to nie znaczy że Google zrobiło to samo...

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem właśnie moje BL w systemie i większość ma BL=0 mimo linkowania. Sprawa jasna: mam przekierowanie 301 na adres z www, a linkowałem na adres bez www. Dobrze by było, gdyby system potrafił wyłapać BL nawet, jeśli jest linkowany bez www. Jest to przecież zjawisko bardzo naturalne... tylko nie wiem, czy coś takiego jest do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności