Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak nie urok, to sraczka: 'Podany adres serwisu jest nieprawidłowy. Pamiętaj aby podawać adres serwisu z przedrostkiem 'www''. Nie używam przedrostka www i nie zamierzam go używać, bo mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ty jesteś właścicielem twittera i pewnie masz go u konkurencji dodanego jako zaplecze linkujące:) argument rzeczywiście dobry, tyle że na poziomie dziecka z podstawówki.

eweblink od 3ch lat ma to ograniczenie i myślę, że nawet gdyby nie miał to byś z niego nie korzystał bo jak to się mówi dla chcącego nic trudnego.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli twierdzisz, że e-weblink nie nadaje się do emitowania linków na dużych, niebędących spamem stronach? W takim razie zaprzeczasz administratorowi systemu.

Z e-weblinka bym nie korzystał niezależnie od wszystkiego, bo nie jestem na tyle głupi żeby korzystać z usług firmy konkurencyjnej dla mojej.

A fala banów może niedługo być :). No bo przecież publicznie widoczne komunikaty błędów są najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z e-weblinka bym nie korzystał niezależnie od wszystkiego, bo nie jestem na tyle głupi żeby korzystać z usług firmy konkurencyjnej dla mojej.

tutaj piszez że być nie korzystał w innymi miejcu że znasz się bradzo dobrze na e-weblinku https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=684937 z twoich postów można śmiało wywnioskować że jesteś właścielem konkurencyjnego systemu tylko którego ?

ps. Twoje zachowanie jest dziecinne jeżeli uważasz że nikt tego nie widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@βασιλιάς - to po ch sie wypowiadasz jak nie korzystasz? :) jak nie masz z kim gadac to wejdz sobie na czat.

@Xann - teraz widze jak bardz ch*wa masz prace uzerac sie z takimi jak ja, czy βασιλιάς - wiecznie niezadowolonymi :) postaram sie poprawic :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie inne systemy przyjmują bez www., tylko tutaj są takie idiotyczne ograniczenia, że np. strona twitter.com dostałaby 0 punktów, a spam z 5 podstronami losowej treści ponad 1000 punktów.

na to samo pytanie w gotlinku odpowiadasz znacznie inaczej :

Nie ma możliwości dodania domeny głównej bez www, jeśli posiada subdomeny.

Dlatego ja dodaję tutaj tylko subdomeny (wiele nie tracę na tym że nie ma strony głównej w systemie), a domeny główne gdzie indziej.

do ktorego w takim razie dodajsze domeny głowne ? skoro nie do ewelibnka i gotlinka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności