Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jednak bany są 10 domen poszło do piachu. I wcale nie był to spam jaki jest w większości tu produkowany, myślę że spam z losowym contentem jest lepszy od tematycznych stron. Nie dostaje banana bo widać ile tych wartościowych stron wisi na e-webie.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banów poleciało na tk sporo, w sumie dobrze że część zbanowali, a część przeniosła się do konkurencji bo przynajmniej nie będą emitowane moje linki na sporej części bezwartościowych stron.

Tak analizując obecne statysytyki to współczynnik progowy linka spadł do 1.3755 z 3.2906 od czasu jak xann się zdecydowałeś na wprowadzanie zmian jakościowych więc nie jest źle. Dokładnie to ilość pobrań za tą samą ilość punktów wzrosła ponad 2krotnie.

Martwi mnie tylko lawinowy wzrost stron z pr0 od tego czasu, sądzę że są to właśnie młode mało wartościowe strony słabo podlinkowane. Zablokowanie domen tk pewnie ucięło trochę łeb takiemu procederowi (spora część tych darmówek znikła po 3ch miesiącach czy tez zniknie, jest młoda i słabo linkowana), następne planowane zmiany jak limit bl czy tez limit stron w subdomenach mam nadzieję że zrobią resztę i w eweblinku bardziej się opłaci trzymać będzie starsze dobrze podlinkowane strony niż młode bezwartościowe w dzięsiątkach sztuk w obrębie jednej domeny. A przynajmniej stosunek otrzymanych punktów za dobrej jakości strony w stosunku do tych praktycznie bezwartościowych będzie bardziej właściwy i przyczyni się do dalszego wzrostu mocy systemu.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności