Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

W celu ułatwienia podlinkowania własnych serwisów udostępniliśmy na kontach Pro/Pro+ możliwość zapisania do pliku CSV wybranych serwisów w celu późniejszego importu do działu z linkami.

pro_address_dump.png

Kolejny temat który aktualnie bierzemy pod lupę to wykluczenie pobierania linków przez domeny, które załapały bana w G. lub też od początku posiadają zerową wartość site.

500x62.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla mnie niezrozumiałe jest to, że dla domen tk wszystkie bonusy zostały zdjęte. Ok że dla ministron, ale bonusy dla PR powinny być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat który aktualnie bierzemy pod lupę to wykluczenie pobierania linków przez domeny, które załapały bana w G. lub też od początku posiadają zerową wartość site.

To moze by jeszcze wykluczyć pobieranie linków przez domeny z BL<500?

Tak w ogóle kiedy dokładnie odbędzie się to przycinanie BL?

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i wykluczyć pobieranie linków przez strony poniżej 500 bl bo chyba każdy z nas woli jak jego paczka z linkami za jaką płaci punktami jest pobierana na lepszych stronach, a wykluczenie takich stron miało właśnie na celu wzrost siły linków.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabotujecie system, jeżeli takie rozwiązanie weszło by w życie po miesiącu okazało by się że przyrost nowych "nie handlarzy" jest... ale u konkurencji

Popieram ograniczenie ilości subdomen, to dobry krok.

Teraz myślał bym o wprowadzeniu:

  • gratyfikacji za staż lub wiek domeny
  • możliwości wyboru ile linków chce emitować np: od 2 do 5

brak sygnatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz myślał bym o wprowadzeniu:

  • gratyfikacji za staż lub wiek domeny
  • możliwości wyboru ile linków chce emitować np: od 2 do 5

Co do pierwszej propozycji, będzie wprowadzona gratyfikacja za staż w systemie. Szczegóły już wkrótce. Druga propozycja jest nieco bardziej złożonym procesem i aktualnie musimy się z nią wstrzymać.

500x62.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1-szego czerwca według informacji kilka postów wcześniej.

A czy nie lepsza była by opcja po prostu, że za brak osiągnięcia minimum YBL punkty będą przycinane,a nie jak obecne założenie mówi - zerowane ? Np. minus 50% ?

Z tego co przeglądałem moje zaplecza mają w wiekszości więcej niż 500linków, ale obawiam się tu przycinania liczby BL przez Yahoo jak ma to ostatnio miejsce, gdzie np z 1000 liczba mi spadnie do 400 i mam już zero pkt. Wstrzymałbym się z tym zerowaniem bo to według mnie zbyt pochopna decyzja.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeglądałem moje zaplecza mają w wiekszości więcej niż 500linków, ale obawiam się tu przycinania liczby BL przez Yahoo jak ma to ostatnio miejsce, gdzie np z 1000 liczba mi spadnie do 400 i mam już zero pkt. Wstrzymałbym się z tym zerowaniem bo to według mnie zbyt pochopna decyzja.

Być może dobrym rozwiązaniem było by branie średniej z ostatnich 7 aktualizacji żeby stworzyć jakąś stabilizacje, bo w sumie przy aktualizacji może być problem ze wahającymi się puntkami.

rkaszta.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1-szego czerwca według informacji kilka postów wcześniej.

A czy nie lepsza była by opcja po prostu, że za brak osiągnięcia minimum YBL punkty będą przycinane,a nie jak obecne założenie mówi - zerowane ? Np. minus 50% ?

Nie bo nielinkowane zaplecze jest nic niewarte, więc za co chcesz mieć te punkty za chęci ? Już pisałem o tym, że podstrony z linkami indeksują boty, a skądś one na te strony przecież muszą trafić. Trafiają właśnie z linków z innych stron.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności