Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Google wprowadziło nowy wygląd, strony dodawane do e-weblink w tej chwili pokazują site = 0

U mnie zaczęło wywalać już istniejące strony, pokazuje site = 0 mimo że strony dobrze się mają w G. Czy ktoś tak też ma?

Estetyczna i trwała reklama - naklejki 3D oraz breloki - producent.

Rowery i narty Kraków - sprzedaż hurtowa i detaliczna.

Polecamy kamery sportowe i kamery ekstremalne Liquid Image.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo nielinkowane zaplecze jest nic niewarte, więc za co chcesz mieć te punkty za chęci ? Już pisałem o tym, że podstrony z linkami indeksują boty, a skądś one na te strony przecież muszą trafić. Trafiają właśnie z linków z innych stron.

Jasne, ale wiesz nie sztuka nabić sobie systemami tysiące YBL i później ściągnąć linki - i w tym momencie okazuje się, że rozwiązanie było nietrafne, bo tak będzie pewnie robić część osób.

Najsłuszniejsze było by ocenianie stron na podstawie aktywności robotów o ile jest to możliwe. Bo to ,że roboty Yahoo naliczają tysiące linków nie oznacza ,że za jakiś czas będą tam wchodzić roboty Google...

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo nielinkowane zaplecze jest nic niewarte, więc za co chcesz mieć te punkty za chęci ? Już pisałem o tym, że podstrony z linkami indeksują boty, a skądś one na te strony przecież muszą trafić. Trafiają właśnie z linków z innych stron.

Jasne, ale wiesz nie sztuka nabić sobie systemami tysiące YBL i później ściągnąć linki - i w tym momencie okazuje się, że rozwiązanie było nietrafne, bo tak będzie pewnie robić część osób.

Najsłuszniejsze było by ocenianie stron na podstawie aktywności robotów o ile jest to możliwe. Bo to ,że roboty Yahoo naliczają tysiące linków nie oznacza ,że za jakiś czas będą tam wchodzić roboty Google...

Wiesz bl można nabić systemam ale i tak jest to lepsze niż brak bl bo jak swl ma lepszej jakości strony o co walczę i w ewebie to linki z nich jakąś wartość mają i boty z nich na strony emitujące linki w wchodzą.

Co do oceniania stron według aktywności botów w google ma chyba obecnie tylko linkorn. On jako jedyny nie opera się o site jednak i w nim ilośc bl jest ważna i w jakiś sposób wpływa na ilość otrzymanych pkt. Może nie tak jak w innych systemach ale jednak. Problemem jest natomiast aby to zdało egzamin w swl rotacyjnych a takim systemem jest eweblink. Bo jak niby system miał sprawdzać czy bot wlazł na stronę ? co sekundę ? Przy każdym przeładowaniu strony gdzie się pokazują nowe linku ?

To jest problem w rotacji. Jednak ja mam nadzieję że jak najszybciej załoga eweba dostosuje system do nowych trendów googla i wszystko wróci do normy. Tak samo w innych systemach.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając profesjonalizm ekipy e-Weblinka problem zostanie rozwiązany do rana

także pełen luzik ;)

Pytanie należy zadać kto naprawi w seonecie czy u Jeża :-)

edit: rozwinięcie myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Xannn, co by nie mówić, 5+ za czujność. Eweb najlepszym otwartym SWLem

wg informacji na innym forum, juz sa przygotowani od 2 dni na to co nastąpiło

wazne aby było OK w każdym SWL, reszta kto był pierwszy to juz jest mniej wazna,

no i te wartości site, hmm, czeka nas sporo zmian pewnie (chodzi o ilosc punktów jaką każdy ma)

ps.

Pytanie należy zadać kto naprawi w seonecie

w seonecie działa, właśnie dodałem domenę i pokazuje site z G

moze G zbanowało IP weba

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sttorm jak wiesz u nas nie sprawdza się site raz na trzy tygodnie tylko codziennie, nikt nie wiedział kiedy nastąpi przełączenie na nowy wygląd google ale jak już powiedziałem pełen spokój i opanowanie ;)

ps. Bardziej bym się martwił nowymi wartościami site które sa znacznie mniejsze wiec straty bedą niepowetowane

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wiem i inaczej Xann bym tez nie wiedzial ze jest cos nie tak,

mnie martwiło co się stanie jak G rzeczywiscie wyłączy spawrdzanie site - fakt da sie przeskoczyć na coś innego,ale nei da się tego zrobić z dnai na dzień choć wiedziałem, ze cos juz sprwdzacie wiec byłem spokojniejszy

jak widze i napisąłem to wyzej pozostale rotacyjne sprawdzają site - może zbanowano IP weba, bo teraz za 4 razem web wyłapał poprawne site dla domeny

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności