Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

jak widze i napisąłem to wyzej pozostale rotacyjne sprawdzają site - może zbanowano IP weba, bo teraz za 4 razem web wyłapał poprawne site dla domeny

A ja przypuszczam, że to kwestia zapytania, a nie IP. Nie wierzę, żeby Xann pytał przez jedno ip ;)

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

i kupujący - ceny pójdą do góry

wiesz może ktoś poznał IP weba i zrobił jak zwykle na złość, wiele osób by tego chciało

a zwłaszcza iz kolejna strona za 3 razem sie zaakceptowala, czyli byla może spawrdzana na innym juz IP weba

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem bo u mnie wzrosty i wszedzie praktycznie mam o kilka oczek do góry więc chyba nie każdemu site zmalał.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej pojawia się nowy kod wyników Google, który zawiera zmodyfikowane źródła. Stąd część stron "zeruje".

Konieczne jest wprowadzenie nowych reguł odczytu Google Site w skryptach.

Bot sprawdzania site w eweb został zatrzymany do chwili wprowadzenia poprawek,

możecie spokojnie spać. Aktualizacja w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Aktualizacja w drodze.

Prace trwają... tak długo jak długo G pokaże site ;)

Przydalby sie przy okazji w panelu uzytkownika wspolczynnik procentowy posiadanych punktow do globalnej ilosci punktow eweblinka - i wtedy nie bedzie niejasnosci jak sie komu moc zmienila

SensorStudio & Co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C.d.n. z kalendarza systemu:

- 1 czerwiec 2010 - ograniczenie subdomen do liczby 20 dla domeny głównej

- 15 czerwiec 2010 - zerowanie pkt dla domen z mniejsze jak 500 BL

- 1 lipca zostaną z systemu usunięte wszystkie domeny .TK , po tym terminie też nie będzie można ich dodawać do systemu

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności