Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Yeden słonia w karwce też mam ale nie pokaze bo mnie do animalsów jeszcze podasz

Przepraszam za cytat, ale nie chciałbym, żeby taka celna riposta przepadła. :D

Możesz kpić, ale zaprzeczanie faktom to głupota.

Podpowiem - jedno z moich webmini jest na tej liście: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=687007. Co oznacza, że włączony jest odo adderka. Jest napisane: szukajcie, a znajdziecie. :P

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yeden bardzo Ci dziękujemy za rzeczowy i merytoryczny wkład w rozwój systemu, muszę przyznać ze Twoje odpowiedzi zawsze są żeczowe i dokładne dzięki czemu możemy za kazdym razem podnieśc jakoś świadczonych usług

ps. a tutaj jak byś nie wierzył jest zdjęcie mojego słonia w karawce Jest napisane: szukajcie, a znajdziecie.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznajcie się ilu z was kupiło domeny tk na własność ? Xann zostaw możliwość dodawania domen tk osobom co je wykupili, ciekawi mnie ilu się takich znajdzie. Minimalny okres na jaki można wykupić domenę to jak pamiętam 2 lata, a cena to chyba coś ponad 170zł więc jeśli ktoś kupił taką domnenkę nie widzę powodu aby jej do weblinka nie dodać. Reszta z nich tylko generuje puste punkty.

Co do hostingów to korzystam z jednego darmowego i mi strony z eweblinka działąją ale mam je w nim od samego początku, po samej stronie nie poznasz że to darmowy hosting bo nie wyświetlają się debilne reklamy jak u większości. Nie wiem jak jest z rotacją domen innych darmówek ale podejrzewam, że jak się ją już udało dodać do systemu to istnieją trochę dłużej niż 3 m-ce. Ilośc stawianych stron na takich domenach jest tez pewnie dużo niższa niż na tk.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gielo,

mam domeny TK (free) co mają ponad 3 miesiące i mają się świetnie (mam je też podlinkowane). Nie uważam, żeby były pustymi punktami, bo np. świetnie indeksują mi moje strony zapleczowe. Mam też domeny waw.pl co po niecałym miesiącu mają bana.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radek ja wziąłem swego czasu 40 takich domen. 1/3 już nie ma reszta się jeszcze trzyma ale co jakiś czas znikają kolejne więc trochę to bez sensu. Jak mówił fikas lepiej zrobić 301 i postawić to na jakichś kupionych domenach czy subdomenach, które nie znikną jeżeli sam nie będziesz tego chciał. Nawet jakby xann zablokował dodawanie nowych domen tk a zostawił to co jest to myślę że w przeciągu roku i tak by się one wykruszyły z systemu. Ktoś kto udostępnia te domeny gratis ma w tym jakiś cel, komercyjny cel i jak mu domena nie przynosi kasy, a nie przynosi bo nawet linków nie wyświetla reklamowych na stronie to wcześniej czy później poleci.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja chcialem poleciec w kulki, ale sie nie dalo - nie dodawalo mi nowych kont, no ale mialem wielu poleconych i pkt na oplacenie konta na rok czasu za free - troche 'brzydkie' rozwiazanie

@Xann po prostu policzyl ile stracil $$$ na PP od takich userow jak ja i sie wycofal - powiedzmy sobie szczerze

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności