Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
waw.pl dostają bana masowo, przećwiczyłem to, tk trzymają się lepiej, to szczera prawda, domeny tk z Bl powinny były zostać tu a nie trafić do konkurencji

To znaczy, że nie ważne co postawisz na takiej domenie waw.pl to i tak dostanie ona bana? Czy chodzi tu raczej o ban za stawianie spamu, czy duplicate content na takich domenach?

sagittariuspl, podobno ktoś sobie leciał w kulki i oszukiwał ;P

Jestem ciekaw na czym polegało to oszukiwanie. Chyba ktoś nie napisał sobie skryptu, który sztucznie nabijał punkty w programie. A jeżeli tak to ta luka powinna zostać załatana i program z powrotem przywrócony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sagittariuspl, podobno ktoś sobie leciał w kulki i oszukiwał ;P

Jestem ciekaw na czym polegało to oszukiwanie. Chyba ktoś nie napisał sobie skryptu, który sztucznie nabijał punkty w programie. A jeżeli tak to ta luka powinna zostać załatana i program z powrotem przywrócony.

@Delta - dalo sie, ale z oczywistych wzgledow nie powiem Ci jak. mi sie to nie udalo, tak jakby poprawka byla wprowadzona wczesniej, ale przy odrobinie wysilku mozna to bylo przeskoczyc i np. w moim przypadku - miec ok. 1500 pkt dziennie (900 wystarczylo dla zaladowania konta PRO)

mimo to - chcialbym dostac roczne konto PRO za sprowadzenie do systemu uzytkownikow, ktorzy dodali strony i nie byli 'oszukani'

@Mich@l - jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi albo o kase albo o kobiete. druga opcje wykluczam ;)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann - mozesz podac staty na ta chwile, ile wyparuje pkt po cieciu BL i ile to bedzie domen (czyli odpowiednio ile razy mniej miejsa na linki, co spowoduje wzrost WPL kilkukrotny)? u mnie to bedzie jakies -93% (mimo domen, ktore sa kilka lat w google)

czyli mozna sie spodziewac znikniecia ok. 60-80% pkt z systemu, powrot do ceny 400-600 zl za 100k - klienci ktorzy nie sa 'w temacie na biezaco' beda mieli niezly orzech do zgryzienia dlaczego my, sprzedawcy zadamy cen 2-3 razy wyzszych za to samo i potencjalnie - mniejsza liczbe linkow

mam nadzieje, ze wzrost 'mocy' bedzie proporcjonalny...

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką zagwozdkę ? Ci co kupowali za xxx zł dalej po tyle będą kupować a zwłaszcza, że te xxx zł moc będzie podobna. Zdziwienie będzie tylko na początku, że jakaś podwyżka, ci co są bardziej nerwowi i nie zrozumieją, że punkty w systemie są więcej warte zrezygnują całkiem ;) To jest tak zwana denominacja wg. mnie z lekką może tendencją do większego zarobku rzędu kilku %.

No oczywiście od strony sprzedawcy można więcej klientów złapać z puli posiadanych punktów ale to inna historyja

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie, robie test (każdy może sobie go zrobić) ile BL da 1000 pkt przyłożone na 7 dni, i bede wiedział o jakim wysiłku fizycznym mówimy

Po 7 dniach testu linki usuneły się automatycznie na dzień dzisiejszy systuacja nowiutkich stron wygląda tak:

przechwytywanieor.jpg

jak widać średnia po tygodniu linkowania eweblinkiem wychodzi na 100 BL

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto udostępnia te domeny gratis ma w tym jakiś cel, komercyjny cel i jak mu domena nie przynosi kasy, a nie przynosi bo nawet linków nie wyświetla reklamowych na stronie to wcześniej czy później poleci.

Ma cel, ale nie jest nim kradzież domen użytkownikom - dot.tk zarabia głównie na sprzedaży domen premium (krótkich/generycznych).

To nie jest tak jak piszesz, że blokują domeny za nic. Albo miałeś za mały ruch (wtedy domena jest rezerwowana na 7 dni dla ciebie i możesz ją kupić, w normalnej cenie), albo postawiłeś typowy spam np. z generatora treści. Regulamin dot.tk zabrania spamowania wyszukiwarek, ale przecież za samo zainstalowanie SWL ci nie zablokują domeny, bo prawdopodobnie nie wiedzą nawet co to jest SWL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie, robie test (każdy może sobie go zrobić) ile BL da 1000 pkt przyłożone na 7 dni, i bede wiedział o jakim wysiłku fizycznym mówimy

jak widać średnia po tygodniu linkowania eweblinkiem wychodzi na 100 BL

A jak będzie wyglądać sprawa strony postawionej na subdomenie, np. jakaś wizytówka firmy z 20 podstronami, unikalna treść, elegancki szablonik, 0 linków wychodzących, ok. 100BL, czyli można rzecz wartościowa dla systemu.

Za taką stronkę dostaniemy teraz ok. 100 punktów, może parę mniej czy więcej. Ogólnie szału nie ma.

Co więcej po 15 czerwca strona nie spełni limitu 500 BL. Jeżeli byśmy chcieli autolinkować uzyskanymi punktami, to raczej tego efektu nie osiągniemy, czyli po powyższym termine strona wylatuje z systemu.

Czy takie ma być założenie tej zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ja tak rozumiem nowe założenia systemu albo masz BL>500 i jesteś w systemie albo masz mniej i nie jesteś z ta stroną, jak za miesiąc wartość spadnie strona dostanie punktów =0 wiec nie będzie jej w systemie

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylatują z systemu tylko i wyłacznie strony z domenami .TK oraz nadstan subdomen czyli powyżej 20 subdomen, domeny nie spełniające warunków z BL mają tylko zerowane PKT są traktowane identycznie jak obecnie z site = zero

Większość głosów w wątku to głosy handlarzy ale panowie patrzcie też z perspektywny kupca jaki towar chcieli by kupic, ja poprostu staram się podnieść jakość waszego towaru bo sam z niego korzystam i uważam ze niektore strony powinne dwano wylecieć z systemu

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje większość głosów to głosy handlarzy gdyz to oni stanowią większość w danym systemie o ile zgadzam sie odnosnei domen tk i subdomen to zerowanie punktów za ilośc BL uważam za błąd

fakt skuteczność systemu wzrośnie z uwagi iż w systemie beda strony z wysokim współczynnikiem BL, jednak z uwagi na fakt iz punkty w duzej mierze beda zależały od tego czy mam dla strony BL w Y czy nie a już z tym były pewne problemy czyli nagle skoki i nagłe spadki, uważam że teraz cena wzroscie o 50% z uwagi na zwiększenie jakości stron jednak 50% wzrostu ceny bedzie wynikało z faktu iż każdy mający strony będzie musiał pilnować aby BL utrzymywały sie na poziomie 1000-1500 gdyz taki poziom teoretycznie gwarantuje, iz strony nie zbanowane nie bede miały 0 pkt

handlarze się dostosują,maja swoje zaplecza, poprostu nie odnowią jednego przelewu czy dwoch, zlikwidują niepotrzebne w takim przypadku konta PRO (sam czekam w takim przypadku na zmiane regulaminu, gdyz z moich wyliczen wynika ze wystarczy mi tylko 1 konto PRO, a przy takiej zmianie z cześci usług bedzie mozna spokojnie zrezygnować), jednak osoby mające swoje małe stronki i same sie pozycjonujące nie będą miały aż takich możliwości na zdobycie takich parametrów,

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności