Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

20k BL można uzyskać dodając dwa linki na stronach z np. tekstami piosenek. Czy to aż tak wielki koszt? A 500 BL to jest czterdzieści razy mniej.

To skoro masz takie mocne i tak tanie linki w takich ilościach, to czemu uczetniczysz w e-webie, Wodzu? Wykorzystaj tę moc na linkowanie klientów, a za rok bedziedz Bogiem na rynku.

A ja nie widzę problemu w postawieniu w 5 minut strony z w miare dowolnym sitem. Jakoś z praktyki wynika, że takie strony 15-20k site to to jest dopiero spam. Szczególnie teksty piosenek.

Dlatego zgadzam się z Xannem w sprawie promowania małych stronek.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może by tak zrobić że dla domen które maja do 100 podstron obniżyć progi na 100 Bl - logiczne jest to że nikt nie trafi w 500 co widać na twoim screenie Xann duży site dużo BL co do wypowiedzi βασιλιάς - mając przykładowo 10 k stron musze posiadać 5 k stron z linkami do zaplecza ... i wszystkie one muszą mieć powyżej 500 podstron dobrze podlinkowanych ... doberze rozumiem ? Mogę się oczywiście mylić .

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są mocne pod względem pozycjonowania w Google, tylko bardzo zwiększają Yahoo BL.

No właśnie - to pokazuje jak ludzie podejdą do tego tematu - nie zwiększy to mocy systemu a tylko ograniczy jego rozwój.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wypowiedzi βασιλιάς - mając przykładowo 10 k stron musze posiadać 5 k stron z linkami do zaplecza ... i wszystkie one muszą mieć powyżej 500 podstron dobrze podlinkowanych ... doberze rozumiem ? Mogę się oczywiście mylić .

Nie rozumiem nic z tego co napisałeś, ale posiadając jedną stronę z site powyżej 500 możesz nabić 20-30 innym stronom 500 BL. Dlatego minimalny BL według mnie powinien być na poziomie 2k, a dla stron z niskim site, które zazwyczaj są śmieciami stworzonymi w 5 minut, 5k-20k aby uzyskały bonus za niski site.

nie zwiększy to mocy systemu

Zwiększy to moc systemu, bo każdy będzie musiał podlinkować systemowe strony spoza systemu, a ci co tego nie zrobią będą tracili punkty na linkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększy to moc systemu, bo każdy będzie musiał podlinkować systemowe strony spoza systemu, a ci co tego nie zrobią będą tracili punkty na linkowanie.

No nie zgadzam się - zysk będzie mniejszy niż straty.

Jeżeli już to sens ma wprowadzenie ograniczenia, że strona ma być linkowana z np. minimalnie 10-20 innych stron, a nie mieć BL 500. To ma dużo głęszy sens.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szczególnie jak te podlinkowane super stronki wypłyną wyżej w indeksie ;)

O czym ty w ogóle piszesz?. Mam Parsery rss od xanna co im yahoo pokazuje po 80k BL i się w serpach trzymają od samego początku, to samo z innymi stronami. Linkujcie swoje strony, a nie pozycjonujcie to nie będzie problemu.

System powstał z myślą o ludziach, którzy pozycjonują strony, a nie aby pomóc wam zarobić. Sprzedający punkty są niejako efektem ubocznym tego wszystkiego dlatego też przestańcie w ogóle pisać o cenach, a to że wzrosną, a to że spadną. Masz problem jeden z drugim idź do gotlinka, miałem stamtąd propozycje kupna 100k pkt za 50zł, tamten system dokładnie spełnia wasze wymagania co do stron przyjmowanych do systemu więc nie wiem w czym wy macie problem aby zabrać własne graty i się przenieść czy tez zacząć tam kupować punkty ? Ceny reguluje rynek, a dokładnie popyt i podaż. Będzie większy popyt na punkty niż podaż to ceny wzrosną. Będzie mniejszy popyt od podaży ceny będą spadać. Popyt może być regulowany na dwa sposoby. Albo wzrośnie zainteresowanie punktami bo jakość systemu wzrośnie albo będzie spadał bo punkty nic nie będą dawały pozycjonerowi (efekt będzie mizerny). Czy to jest tak ciężko pojąć ?

Ludzie, nie każdy ma 15 lat na tym forum czy też inteligencję na poziomie małpiszona aby łykać wasze argumenty bez ich głębszego przemyślenia. Pisałem już o tym parokrotnie. Ostatnie zmiany z listopada czy grudnia, to miały spowodować nawet ubicie systemu, spowodowały zgodnie z przewidywaniami wzrost mocy linków. Kolejne mają na celu jeszcze większy wzrost tej mocy. Że cena spada ? Nie zauważyliście tego że coraz więcej osób szuka łatwego zarobku ? Że coraz więcej osób zaczęło sprzedawać punkty ? Że ludzie inwestują w nowe serwery i stawiają coraz więcej stron ? Niech stawiają, dobrze ale niech to będą strony lepszej jakości.

Zmiany nie mają na celu ubić handlarzy punktami czy tez utrudnić im życia o tym te z już pisałem. Bo znajdą się i tacy co znajdą sposób aby dalej stawiać szybko strony w hurtowych ilościach. Mnie to zwisa oby tylko te strony miały jakąś wartość dla googla.

Ps. Otóż moje strony stojące na tk to nie był czysty spam czy też strony z generatora. Stało na tym moje zaplecze prywatne z unikalnym kontentem jak i kilka moderowanych i zadbanych ych easy dirów udostępnionych grupie zaufanych osób. Wszędzie odwiedziny były przy najmniej na poziomie 100 osób dziennie więc dużo więcej niż wymagania tych domen aby ich używać. Nigdy mi się jednak na rzadnej z nich nie wyświetliły linki rejestratora.

Co do banowania domen waw.pl. Mi nie zbanowano żadnej jeszcze jak i innych domen regionalnych a mam ich trochę i stoją w nich różne cuda. Mam też dość bliski kontakt z innymi pozycjonerami i także nie słyszałem że google się uwzięło na jakieś szczególne domeny regionalne. Za to znajomy dostał sporo banów na sklepy osc z wyłaczoną funkcją sprzedaży, katalogów webmini i innych stojących w przeróżnych domenach. Więc winy za bany upatruję bardziej w zwykłych ludziach zgłaszających strony na spam listę niż w konkretnych domenach.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System powstał z myślą o ludziach, którzy pozycjonują strony, a nie aby pomóc wam zarobić.

Bez urazy Gielo, ale Xann Design to nie fundacja, a e-weblink to nie projekt unijny ;) Dziś to już trochę to wszystko jest bardziej skomplikowane.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gielo - zgodze sie z Toba tylko w jednym punkcie - domeny regionalne nie sa w cale masowo banowane za to, ze sa regionalnymi. tez ich mam dosc sporo, nie sa to mega wartosciowe strony, a mimo to ban polecial w ciagu kilku miesiecy chyba na niecale 10% - czyli ponizej sredniej.

robcie 'dobre' strony to nie beda znikaly

co do handlarzy - nie mowmy, ze nas to nie dotyczy, ze niewazne ze ceny skocza - g prawda. wiele osob kupuje od nas punkty - a wielu nieswiadomych klientow (a wspolpracuje zarowno z duzymi firmami seo, jak i osobami ktore kupuja po 20-30k pkt, wiec wiem co pisze) i wiem, ze Ci 'niezorientowani', bez gruntownej wiedzy seo patrza na cene. im ciezko jest zrozumiec, ze beda placic 2x wiecej za ta sama il pkt.

jezeli 'moc' wzrosnie proporcjonalnie do kwoty - czyli za 100 zl dostane to samo, bez wzgledu na il pkt - to ok, to popieram rozwiazanie mimo, ze dostane po du**e i byc moze - bede sprzedawal duzo mniej pkt i przez to - zarabial mniej. poradze sobie.

inna kwestia to to co mowil @Delta - @Xann prosze przemysl nie ciecie -100% a progowo. yahoo jak lubi sie zmienic to kazdy z nas wie, a wybacz @Xann - ze zmianami w weblinku jesli chodzi o czas wprowadzenia jest slabo - aktualny przyklad - zmiana liczenia site. moze warto nas zabezpieczyc - zarowna 'nas sprzedawcow', jak i klientow oraz normalnych uzytkownikow.

niestety coraz czesciej slysze od klientow, ze weblink wiele traci przez ta swoja niestalosc, wolne reagowania na zmieniajace sie warunki, zbyt powazne zmiany w krotkim czasie lub tez ich brak w niektorych kwestiach

nie chce by ten post byl uznany za 'narzekanie' - ja sie dostosuje i sobie poradze - weblink to tylko wisienka na moim torcie, ale dla tej wisienki jestem w stanie podjac dyskusje z argumentami, bym i ja zarobil, i @Xann, i normalni uzytkownicy systemu

@Xann - prosze - pogadaj czasem z niektorymi userami na PW - bedziesz mial kilka innych argumentow, ktore pomoga Ci podjac odpowiednie decyzje dla rozwoju systemu

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda leży zawsze pośrodku obu stron, system powstał bo legendarny linkor chylił się ku upadkowi i była dziura na rynku. To były dobre czasy bo i o zapleczach ludzi mało wiedzieli a stronki każdy miał normalne, postęp jednak wymusza zmiany, powstały nowe możliwości zarobku na pozycjonowaniu nie pozycjonując czyli sprzedarz pkt, Swego czasu bardzo opłacalny "zawód" obecnie znacznie miej (duża konkurnecja na rynku)

Nie ma sie co oszukiwać "klasyczny" handlarz to nie pozycjoner ktory "dba" o moc zaplecza, ON chce wycisną jak najwiecej

Dlatego w systemie mamy trzy rodzaje stron, zapecza pozcujonerów, strony nieświadomych użtykowników i strony handlarzy, tutaj też muszę przyznac ze Gielo ma racje system nie zosał stworzony dla "handlarzy" a do innego celu

Z racji tego że sam jestem też użytkownikiem systemu zalezy mi na jego mocy a nie cenie jego PKT, cała polityka systemu będzie dąrzyła do uzyskania stron dla użytkownika a nie storn pod SWL

Jeżeli ktoś chce wiedzieć to najbardziej opłacalne w systemie są duuuuuuże strony dobrze podlinkowane a bonus za maluchy jest opłacalny tylko i wyłacznie dla zapleczówek pozycjonerów

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności