Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy da się linkować domeny IDN w ewebie? Stworzyłem projekt, zaimportowałem trochę domen, niektóre były jako xn-- - na projekt było przydzielonych kilkadziesiąt tysięcy punktów mimo to, dla każdego linka było przydzielonych 0 punktów i pobrania jak sądzę w ogóle nie następowały. Da radę robić, żeby domeny z xn też dało się linkować?

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dziwi, że taka heca z site, a zmiana tego zajmuje 2min, plus czas w którym bot przeleci strony

A ska to wiesz ile zajmuje zmiana tego ?? Jesteś adminem sytemu czy jak??

Chyba ze piszesz żeby pisać sobie .

E-weblink traci na renomie, a miało być tak dobrze.

Nie rozumie tego stwierdzenia co miałeś na myśli ?? Możesz rozszerzyć swoją wypowiedz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dziwi, że taka heca z site, a zmiana tego zajmuje 2min, plus czas w którym bot przeleci strony

A ska to wiesz ile zajmuje zmiana tego ?? Jesteś adminem sytemu czy jak??

@czachapl - jestem programista - wiem, ile mi to zajelo na moich kilku skryptach. nie wierze, ze weblink ma taki balagan w kodzie, ze nie wie gdzie to zmienic, wiec powod musi byc gdzie indziej

i naprawde - weblink sporo traci na takich akcjach

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

dodałęm do weblink jedną ze swoich zapleczówek - akurat jest to scuttle, ma w indeksie 2k podstron.

Jak wiadomo, wszystkie linki sa nofollow, e-weblink pokazuje 19 linkow wychodzacych.

Skad sie biora takie linki i dlaczego akurat 19?

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i naprawde - weblink sporo traci na takich akcjach

Na jakich akcjach sporo traci bo nadl nie wiem o czym piszesz i co chcesz zmieniać w kodzie.

Wiem ile to zajmuje z wejściem na ftp góra 2min, przerabiałem kilka skryptów moich.

Jako jasnowidzowi pogratuluje ci wiedzy na temat wchodzenia na ftepa. Nie wiem skąd się bierze waz to że w kodzie eweba trzeba grzebać?? i coś przerabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czachapl - do czego wogole pijesz? jestes programista? chyba nie, bo bys wiedzial co to sa preg'i i jak sprawdza sie automatem site w google.

a weblink traci na swojej niestabilnosci - zmiany liczenia punktow, duze zmiany w krotkim czasie, znikajace przelewy, nie dopasowanie sie do aktualnych warunkow - np. zle liczenie site jak dzis, albo liczenie linkow

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sensor - może to mieć związek z wykluczeniem stron z site=0 z procesu pobierania linków.
Chwila chwila, to weblink do tej pory przydzialal nasze linki na zbanowanych domenach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności