Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@brzoza24 - jeżeli ktoś dzis dodaje nową stronę do systemu ktora jest tak świerza ze nie ma jeszcze site to na takiej domenie e-weblink.com jako jedyny system nie wysyła linków userów.

To czemu ze scuttle pokazuje 19 linkow, a z katalogu easyDir tylko 2? :)

na takie pytania możęmy odpowiedzieć dopiero po widoku adresów o ktorych mówisz w innym przypadku to zgaduj zgadula

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila, to weblink do tej pory przydzialal nasze linki na zbanowanych domenach?

Jak każdy inny system.

Ale mocy na tym się nie traci (jeżeli linki ze zbanowanych stron nie szkodzą), bo prawdopodobieństwo wylosowania zbanowanej strony jest proporcjonalne do liczby punktów. A teraz zamiast dostawać x linków na niezbanowanych stronach i y na zbanowanych dostajesz x na niezbanowanych i 0 na zbanowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sensor - może to mieć związek z wykluczeniem stron z site=0 z procesu pobierania linków.

mozliwe ze wpl skoczyl dlatego ze x stron ma wyzerowany site -> eweb nie wyswietla tam linkow -> w systemie liczba dostepnego miejsca na linki zmniejszyla sie o x*5 -> wpl skoczyl do gory

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brzoza24 - jeżeli ktoś dzis dodaje nową stronę do systemu ktora jest tak świerza ze nie ma jeszcze site to na takiej domenie e-weblink.com jako jedyny system nie wysyła linków userów.

A seonet lub gotlink wysyla do takich stron linki? - wydaje mi sie ze te systemy maja limit site przy dodaniu serwisu na poziomie 10 od minimum 2 lat wiec one już od takiego czasu nie wysyalaja tam linkow xann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-weblink zmienił komunikat o przydzielaniu linków? Wywaliło mi komunikat (link) "in progress", zdaje się, że adres anchoru prowadził do id mojego konta, odświeżyłem stronę i nie zdążyłem w 100% tego sprawdzić.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. one już od takiego czasu nie wysyalaja tam linkow xann

a to bardzo dziwne co mówisz bo na zbanowanych domenach widzę nadal tam linki,

system e-weblink.com przyjmuje świerze niezaindexowane domeny obecna zmiana spowoduje tylko dodatkowego kopa

ps. widzę ze wiekszośc userów sumiennie zaczeła linkować swoje zaplecze

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann mam dwa pytania:

1. Czy data 15 czerwiec dla zerowania punktów dla stron z BL <500 to już ostateczna?

2. Czy bierzesz pod uwagę procentowe obniżenie punktów dla BL<500 ?

Moja propozycja:

BL<100 -100% pkt

BL 100-500 -30 % pkt

BL > 500 - ilość pkt bez zmian

Prosiłbym o rozważenie tej propozycji. Zerowanie punktów dla stron z BL<500 to dla większości zapleczowców katastrofa. Proponowałbym wprowadzić procentowe zerowanie 15 czerwca, a całkowite zerowanie za 3-4 miesiące tak aby każdy mógł na spokojnie podlinkować swoje zaplecze.

Prosiłbym abyś się wypowiedział w tej sprawie czy jest w ogóle szansa na rozważenie takiej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Prosiłbym o rozważenie tej propozycji. Zerowanie punktów dla stron z BL<500 to dla większości zapleczowców katastrofa. Proponowałbym wprowadzić procentowe zerowanie 15 czerwca, a całkowite zerowanie za 3-4 miesiące tak aby każdy mógł na spokojnie podlinkować swoje zaplecze.

Prosiłbym abyś się wypowiedział w tej sprawie czy jest w ogóle szansa na rozważenie takiej propozycji.

czlowieku jaka katastrofa. nie umiesz 500Bl zrobic? u mnie zadne zaplecze nie ma mniej niz tysiac BL, pingujecie strony cudujecie i potem płacz.

Stawiacie totalne smiecie, byle jak indeksujecie, nie linkujecie a chcecie mocne punkty i wysoka cene.

Najlepiej to w ogole zeby kasa sama na konto wpływała.

Do lenistwa sie przyzwyczailiscie i oby Google na maxa was wycisnelo bo lenistwa i glupoty nie toleruje, bedzie mi tylko łatwiej na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, walne moja trzecia gafe w zyciu na pio - bo o pewnych rzeczach sie nie mowi glosno (kilku sprzedawcow pewnie bedzie mi to mialo za zle :) )

500 BL to sie z palcem w uchu robi dzieki sztuczce z linkowaniem na wlasnych stronach. po co korzystac z swli do linkowania? lepiej te punkty sprzedac. BL sie zdobedzie, kasa trafia na konto.

czy google bedzie czesciej odwiedzalo pozniej moje strony? NIE! czy moc mojego zaplecza wzrosnie? NIE! czy to podniesie ceny? TAK, ale na miesiac, gora dwa.

czy zdobywanie BL ma sens dla poprawy wartosci zaplecza w systemie? TAK! ale nie w taki sposob. @Xann nie rozmawia z uzytkownikami o nowych funkcjach (taktyka sluchaj userow, a rob i tak swoje - znana i ceniona w kazdym biznesie) dlatego nie bede nawet podejmowal tematu jak w prosty sposob (kosztem zasobow serwera) mozna podniesc moc systemu ze zwiekszania BL.

nie robmy tez dziwnej dyskusji typu 'my userzy sie cieszymy, a mamy w d* sprzedawcow'. jasne, ja wypowiadam sie od strony sprzedawcy, moj portfel dla mnie jest oczywiscie wazny - ale uwierzcie mi - ja i kilku kolegow poradzimy sobie, bo myslimy. my znamy sie (w wiekszosci) na swojej pracy i wiemy jak szybko dopasowac sie do nowych warunkow - co nie zawsze przeklada sie na korzysc dla klientow - czyli dla Was

ja sobie poradze, kilku kolegow, z ktorymi rozmawialem w wiekszosci tez, wszyscy miedzy soba stwierdzamy, ze to mocy nie podniesie, bo korzystamy z tych samych narzedzi i tak samo je wykorzystujemy.

gdyby nie ciagle narzekanie ludzi na pio na kazdy z systemow to sam bym pewnie taki zrobil - ale Was sie boje :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co do tej pory stosowałeś metodę jak najmniej włożyć jak najwięcej wyjąc ?? :)

Przecież o to chodzi w biznesie, żeby był jak największy zwrot przy jak najmniejszym wysiłku.

Standardy się przyjmowania stron się podnoszą to nie powinno być marudzenia, przecież to część tego biznesu, trzeba szybko reagować na zmiany.

rkaszta.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności