Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

umiem zrobić jednak wymaga to czasu.

Czyli co do tej pory stosowałeś metodę jak najmniej włożyć jak najwięcej wyjąc ?? :)

@czachapl - najwazniejsza zasada prowadzenia biznesu nastawionego na zysk wg podrecznikow ekonomii - maksymalizacja zysku (chcesz to Ci skserowane strony z Variana albo Rekowskiego podesle to sie doksztalcisz :) )

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie już wspomnailem wcześniej, mi nie chodzi o cene punktów może być po 5 zł za 100 mi to lotto, za to mi zależy zeby strony będace w systemie coś dawały i w tym kierunku idzie polityka systemu. Nie stety automatycznie nie można zrobić agorytmu ktory bedzie mówił ktora strona jest doba a ktora bezwartościowa dlatego pod uwage bierzemy tylko takie paramety które wg mnie maja znaczenie przy ocenie domeny

Dla mnie liczą się takie parametry jak PR, duże site , duża ilośc BL i wiek domeny i ilośc wychodzących - to głowne parametry wg ktorych bedą przyznawane pkt

Raczej każdy początkujacy "pozycjoner" wie ze BL robią ruch i dlatego są one najważniejsze

A skoro tak dobrze wam sie rozmawia o prowadzeniu biznesu to dobrze wiecie ze bez inwestycji i ciągłych modernicazji daleko się nie ujedze

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann ale z tego co tu jest napisane wnioskuje że większości nie chodzi o to żeby linkować zaplecze "normalnie", tylko wstawić linki na stronach z dużym site y!. Więc zysku nie będzie żadnego, oprócz pustych numerków.

Ale ja się nie znam i linkuję po bożemu, w tym momencie potrzebuje mocy systemu, a nie kasy.

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro tak dobrze wam sie rozmawia o prowadzeniu biznesu to dobrze wiecie ze bez inwestycji i ciągłych modernicazji daleko się nie ujedze
W seo tak, ale sa biznesy gdzie jest bardzi spokojnie i jednostajnie..

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann ale z tego co tu jest napisane wnioskuje że większości nie chodzi o to żeby linkować zaplecze "normalnie", tylko wstawić linki na stronach z dużym site y!. Więc zysku nie będzie żadnego, oprócz pustych numerków.

To jest słabość tego pomysłu. Jest sporo stron zbanowanych w Google, ale mających dobry site w yahoo. Albo te stronki, które będą musiały być wycowane z eweblinka, np. *.tk. Ze czterdzieści linków site-wide takie strony uciągną przecież. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem całkiem przyzwoite te stronki i 50pkt to trochę śmieszne. Niby system premiuje te małe, wartościowe strony.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. Jest sporo stron zbanowanych w Google, ale mających dobry site w yahoo. ...

i co z tego ?

ps.chyba nie za bardzo rozumiesz na czym polega ban w google

Naprawdę nic nie rozumiesz? Wiszbon Ci wytłumaczył jeszcze raz o co mi chodzi. Jak za trudne, to jaśniej niestety się nie da.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiszbon - to tylko jedna mozliwosci

wypowiedzialem sie niejednoznacznie, bo to posuniecie zwiekszy moc systemu - ale minimalnie. jest grono uzytkownikow, ktorzy zaczeli porzadnie linkowac swoje strony i to wyjdzie na plus, maly ale zawsze plus. sa jednak gracze tacy jak ja, ktorzy (znowu biorac z ekonomii pewne uogolnienie) stanowia 20% userow, ktorzy maja 80% pkt - w niewielkim stopniu przeznaczaja swoje punkty teraz zeby podniesc BL stron. my Polacy jestesmy kombinatorami - zawsze znajdziemy sposob.

@Xann - automatycznie nie da sie wyliczyc wartosci strony - gdyby ktorys z nas to umial bylby juz dawno miliarderem, masz racje. ale - jesli chodzi o BL, dzis przy porannej kawie znalazlem sposob - nie mam powodu sie nim dzielic, ale na ta chwile wydaje mi sie 'genialny' (choc wymaga troche wiecej mocy serwerow - mysle, ze jeden caly dedyk by sie troche przy tym nudzil). mozna to zrobic, podpowiem - sa 'linki' i linki, trzeba tylko je odfiltrowac - jak, zostawiam do rozwazan przy jutrzejszej porannej kawie

@Xann - popieram Twoje zmiany, rozumiem, ze jest to Twoj biznes i jezeli weblink bedzie rosl w sile to i Twoje dochody, chocby ze sprzedazy kont PRO (lepsze efekty, wiecej osob jest w stanie placic za dodatkowa usluge - znowu ekonomia), ale (co tez rozumiem) - dla mnie wiele Twoich wypowiedzi to tylko PR - czyt. PijaR. oczywiscie jak nawet czasem sie ze mna zgadzasz, nie mozesZ tego przyznac - Ty zawsze na tym forum bedziesz mial pozycje tego 'zlego', ktory wszystko rozwala jakbys sie nie staral (dlatego ja nie mam swojego swla :) )

Panowie - brac sie do roboty, @Xann nie zwykl zmieniac swojej decyzji, to lepiej ten czas, w ktorym strzepimy jezyki przeznaczyc na budowe lepszego zaplecza - ktore kazdemu z nas tylko wyjdzie na dobre

a te wtraty ekonomiczne dlatego, ze wlasnie rzucam ten kierunek studiow, a jak widac troche sie nauczylem (tylko wykladowcy nie doceniaja) :P

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nic nie rozumiesz? Wiszbon Ci wytłumaczył jeszcze raz o co mi chodzi. Jak za trudne, to jaśniej niestety się nie da.

to jest jakaś masakra :P

to że strona jest zbanowana nie znaczy że googlebot na nią nie wchodzi wręcz przeciwnie jest wszysko po staremu - ludzie to elementarna wiedzia :)

, tam sie nagle linki nie zmieniają na "nie podążaj za linkiem"

Ban strony powoduje tylko i wyłacznie nie wyświetlanie jej w wynikach google boty odwiedzają ją nadal po staremu

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności