Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Można zatem skutecznie pozycjonowac zbanowanymi zapleczami ?

Tego chyba nikt nie sprawdzał. Mnie chodziło o tylko o to, że zaplecza zbanowane w google nie są przydatne w eweblinku wprost (punktacja zero), ale mogą być przydatne do robienia BL Yahoo w zapleczu, które tego wymaga. Xann ma na mnie alergię, więc nie przejmuj sie tym co wypisuje o "elementarnej wiedzy" albo "na czym polega ban w google".

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodziło o tylko o to, że zaplecza zbanowane w google nie są przydatne w eweblinku wprost (punktacja zero), ale mogą być przydatne do robienia BL Yahoo w zapleczu, które tego wymaga.

i tutaj pojawia sie miejsce dla kolejnego systemu - przyjmujacego tylko zbanowane strony :P - gdzie za drobna oplata bedzie mozna przelinkowac swoje zapleczowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co szkodzi zrobić test na 10 zbanowanych domenach ? Podlinkować tylko z nich stronę na jakąś mało popularną frazę i sprawdzić czy:

  1. strona się wogle zaindeksuje
  2. czy pojawi się w serpach na tą frazę i na jakiej pozycji

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten limit 500 bl bedzie obowiazywal tez dla domen z pr>0 ?

bo to troche bez sensu chyba, skoro domena jest na tyle mocna ze zdobyla pr to wystarczy jako potwierdzenie jej mocy.

ps: dla domen dostajacych maly bonus nadal jestem za wprowadzeniem limitu na poziomie 2k bl a nie 500! z racji tego ze mial to byc bonus dla stron MOCNYCH a teraz sa srednio smieszne a nie mocne.

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dla skryptu WebNews też są jakieś templatki?

Można layout dowolnie modyfikować, podobnie jak miniacza?

Pyt 2:

Po dodaniu iluś tam kanałów rss w WebNews skyrypt wywala się. Dostaję taki komunikat:

Runtime Message
An error was detected which prevented the loading of this page. If this problem persists, please contact the website administrator.
application/controllers/page.php [49]:
Undefined index: description

?

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaźnik PR jest w G przyznawany raz na czas, dziś ma PR 1000 pięćset sto dziewięćset, a po aktualizacji może mieć PR 0 albo n/a :zeby:

Ilość BL w !Y jest aktualizowana znacznie częściej.

Oczywiście znajdą się takie osoby, które będą jak najniższym kosztem zdobywać te BLki, już się pojawiły pomysły ze zbanowanymi stronami (te generują wędrówki bota, ale czy idzie za tą wędrówką jakaś moc? nie wiem, nie mam aż tyle zbanowanych domen i czasu by się nad tym zastanawiać), pewnie pojawią się i inne super sposoby na omijanie wymagań, a może nie omijanie, co wykorzystywanie niedomówień i pewnie za bardzo nie da się z tym czegoś zrobić... Choć kto wie, może Xann wymyśli punkt w regulaminie: kasowanie konta za... bo tak, za wyciąganie jak najwięcej za nic... Prawa ekonomia fajna rzecz, ale minimalizacja kosztów ma swoje granice !!!

I nie mam nic do handlarzy, sam kupuję od nich punkty !!!

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności