Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

tomek_25, za dużo klikania ;P Jak by to były 3-4 strony to ok, ale przy większej ilości stron jest to nie wykonalne :)

Wolałbym aby ktoś z obui systemu poprostu napisał czy BL sprawdzane jest co tydzień czy co X dni.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
'szybko indexujace' i 'dopalone 1k' i 'spamy' ze tak powiem 'yeah right'.

ale skoro to takie proste, samo sie robi to czemu nie widze twoich ogloszen o punktach w dziale 'gielda'?

Proste czy nie proste - ja nic o tym nie pisałem, więc o co Ci chodzi ? Czytaj ze zrozumieniem a nie szukaj kolejnej kłótni.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mich@l - zaplac programiscie 50 zl to Ci napisze odpowiedni skrypt w 2 godziny

jeszcze troche i sie zdenerwuje, ze taki skrypt sam udosptenie :) ale z drugiej strony - chce zarabiac kokosy, wiec sie troche wysilcie

post @Kulfik'a wyzej - 9+/10.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, jestem świadomy, że nie masz co robić i Twoją pasją jest "klikanie" :D Ja niestety takiej pasji nie mam, nie rajcuje mnie usuwanie, dodawanie i przede wszystkim ręczne aktywowanie wszystkich stron.

W sumie wystarczyło napisać wprost, że nie znasz odpowiedzi na moje pytanie i tyle. No ale niektórzy lubią "pisać" nie ważne czy jest taka potrzeba czy nie ;)

przed 15tym bedzie trzeba usunac wszystko i dodac jeszcze raz

Mam nadzieje że tak nie będzie ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedną uwagę, Tomek, jak mają miejsce znaczące zmiany w systemie to wysyłaj takie informacje do userów w systemie mailowo lub informuj o tym w panelu przynajmniej na miesiąc wcześniej... nie każdy ma czas żeby śledzić dziesiątki postów dziennie i nasłuchiwać czy coś nowego się pojawiło i czy nie trzeba przypadkiem zmieniać filozofii działania (abstrahując od tego czy jest zła, czy dobra).

Do tej pory większość moich domen ma minimalną ilość bl główne z braku czasu i większych potrzeb - wystarcza mi na razie tyle pkt ile wyrabiam, ale nie mogę sobie pozwolić na 30 czy 40% spadek, dlatego fajnie jest wiedzieć o zmianach wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarmarek cholernie trafna uwaga!

Xann, dodaj w ewebie box w którym po zalogowaniu będą opisywane planowane zmiany oraz informacje systemowe!

W tej chwili panuje chaos, część informacji jest na forum eweba druga część tutaj, wiele osób nie obserwuje tego co dzieje się na tych forach, a świadomość jakie zmiany zaszły nabywa dopiero gdy zmiany wchodzą w życie B), a drugie dno takiego rozwiązania to uświadomienie osób kupujących pkt. że wzrasta jakość usługi.

brak sygnatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności