Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a co z obecnym cięciem bl przez yahoo? - jak to się ma to założonego bl=500 dla domen w eweblinku?

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie u Was YBL dzisiaj bo u mnie 1/4 w plecy chyba wszystko?

U mnie z ponad 2000BL na jednym serwisie spadło do 500.

To ja dziękuję za taką zabawę.

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie walczcie o te minimalne 500 BL, a dociagnijcie do 2k BL - wtedy nie ma strachu :)

No właśnie było ponad 2000, teraz jest pińcet. Nie rozumiem tego yahoo.

B.

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System stawia na strony "normalne" nie sztuczne generowane z 10 BL lub wogóle, zresztą nie trzeba tłumaczyć jak wygląda normalne zaplecze robione pod pozycjonjowanjie a nie pod SWL to duża różnica.

"wartościowa" strona to taka która zarabia na siebie nie tylko sprzedając PKT i na takie będziemy stawiać, z moich prywatnych rad jakie mogę wam udzelić to róznicujcie zaplecze.

chce tylko powiedzieć ze w przyszłosc minimalne stawkę BL bedziemy podwyższać obecnie mamy cyferkę wyjściową

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności