Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie chcę handlować punktami tylko mieć stabilne 20.000 na swoje potrzeby - głównie indeksowanie.

A tu po 15-tym może być kicha.

Google tnie site a yahoo BL :)

B.

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Tak mówiłem już dwa razy Ci że cieszy mnie że wszystko co możesz przyczepić się do systemu to ta pierdoła :D

ps. choć z drugiej strony myślę ze jak byś tak dobrze poszukał to może brak jakiegoś przecinaka też byś znalazł w moim szwajcarskim zegareczku jak by Ci się coś jeszcze udało znaleść co to daj znać.

Daję znać. ;)

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brzoza24 - bo to są pobrania za 2 ostatnie dni. Brak pobrań z "18". Widocznie robot podliczający statystyki nie zadziałał.

Pamiętaj, że mimo daty "19" na wykresie dane są za dzień poprzedni. ( od ostatniej aktualizacji wykresów )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności