Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Daję znać. :)

Gdzie dałeś znać? Wysłałeś zgłoszenie na support, zadzwoniłeś na tel ? Proszę pokaz w ktorym miejscu coś zgłosiłeś bo szukalem i nigdzie nie znalazłem twojego zgłoszenia, więc prosze następnym razem nie kłam że dałeś nam znać o jakimś "problemie"

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xann

ponawiam moje pytanie, czy limit 500 bl dla stron z page rankiem ma sens? czy te strony samym tym ze maja pr nie sa wartosciowe dla systemu? i dla dociekliwych : tak mam strony ktore maja pr 2-4, maja bl mniej niz 500 i sa w systemie.

Jak się okazało można zdobyć PR bez linków prowadzących do strony, jak często na takiej stronie są boty ? nie mam zielonego pojęcia

Na dzień dzisiejszy cieżko powiedzieć czym jest PR co z niego wynika, PR można zrobić jednym czy dwoma linkami

Nam nie zależy na PR bo byśmy mocniej je promowali dawali dużo większe bonusy za PR nam zależy na dużej ilości BL do strony

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazało można zdobyć PR bez linków prowadzących do strony, jak często na takiej stronie są boty ? nie mam zielonego pojęcia

udowodnić jest to bardzo prosto, ale widać dla Ciebie to wyższa szkoła jazdy

wogóle co mają BL w Yahoo do PR w Google ?

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaje coraz częściej bany na webmini (lekko modyfikowany darmowy szablon + trochę unikalnych zdań na stronie), wy też ?

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udowodnić jest to bardzo prosto, ale widać dla Ciebie to wyższa szkoła jazdy

No to żęby nie było że życasz słowa na wiatr, udowodnij nam - czekamy co prawda czytając drugą cześc twojej wypowiedzi czuje ze bedą z tym duże problemy

wogóle co mają BL w Yahoo do PR w Google ?

odpowiedz na to znajdziesz studiując dział dla początkujących

Dostaje coraz częściej bany na webmini ...

pokaż nam tą liste tych Twoich zbanowanych webmini

Czy trzeba osobno opłacić konto PRO i kredyty?

osobno, kredyty są do adderka

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmr88: dostajesz bany bo to "przeklęty skrypt" :D banowany najchętniej, chociaż mnie 1 sztuka - jedna z pierwszych wersji na subdomenie trzymał się dosyć długo. Po drugie na widelcu są strony

, więc nie ma się czemu dziwić.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udowodnić jest to bardzo prosto, ale widać dla Ciebie to wyższa szkoła jazdy

No to żęby nie było że życasz słowa na wiatr, udowodnij nam - czekamy co prawda czytając drugą cześc twojej wypowiedzi czuje ze bedą z tym duże problemy

zrobię to specjalnie dla Ciebie, ale nie unoś się dumą, że jesteś wyjątkowy, bo zrobię to tylko dlatego aby udowodnić wszystkim jak błędne są twoje teorie i większość rzeczy które piszesz :D mimo 11 tysięcy postów widać że nie idzie to w parze z wiedzą.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności