Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie nie podoba mi się ten śmieszny wymóg z BL minimum 500. Mam przyłożone punkty do stron od dłuższego czasu i zamiast BL rosnąć.... maleje. Jakby teraz wprowadzić to śmieszne ograniczenie, to zbieram moje strony z systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Xann po co chcesz je oglądać ? Nie podam ich bo na innych subdomenach leżą inne "słabej jakości strony" podpięte pod systemy, nie będę ich narażać.

Zadałem proste pytanie czy inni też dostali jakieś bany na webmini, które są lekko zmodyfikowane. Ty jako autor systemu mógłbyś napisać coś konstruktywnego - np. czy zauważyłeś jakąś falę banów ? Przecież Ty widzisz najwięcej... ALE chyba za dużo wymagam.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ty jako autor systemu mógłbyś napisać coś konstruktywnego - np. czy zauważyłeś jakąś falę banów ? ...

No własnie chcialem zobaczyć te wspomiane przez ciebie "bany" bo nic takiego nie odtnowawaliśmy ba nawet wrecz odwrotnie webmini codziennie nam przybywa. Ilośc webmini rośnie a nie ubywa, nie mniej jak chciałbyś się uwiarygodnić to czekam na te zbanowane mogą być nawe na PW jak sie wstydzisz innych stron

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na te zbanowane mogą być nawe na PW jak sie wstydzisz innych stron

"Wstydzisz" haha.

Może faktycznie powinienem się wstydzić spamu pod e-weblinka w postaci webmini. Ty to powiedziałeś :)

Teraz tak - wyślę Ci listę zbanowanych katalogów i co ? Pewnie niczego nowego się nie dowiem poza nieznaczącymi złotymi, poradami w tym temacie od Ciebie - że za mało unikalnej treści, że za mało zmodyfikowane itp, itd.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mmr88 poświeciłem ci 10 min i z tego co mamy to:

Małych porzadnych stron nie opłaca się juz dodac do e-weblinka. Lepiej dodać szybko indeksujące się spamy dopalone 1k linkami z e-weba, tak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa.
Za stronki z PR=2-3, z unikalna treścią, site=20-40 i w domenie *tk dostaje około 40-60pkt. Uciekam z e-weba

Jakoś nie uciekłeś z eweba

Dostaje coraz częściej bany na webmini (lekko modyfikowany darmowy szablon + trochę unikalnych zdań na stronie), wy też ?

Na to pytanie może poszukasz odpowiedzi w innyt Twoim wątku tzn https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...c=64844&hl=

co prawda juz sam przed chwilą sobie odpowiedziałeś dlaczego:

Nie podam ich bo na innych subdomenach leżą inne "słabej jakości strony"

Problem z Twoimi banami jak widzisz się rozwiązał

Skoro mówie ze nie ma cie w systemie to wierz mi że Cie nie ma, pozostawiałeś po sobie tyle śladów na PIO że nie trudno skapną się kim jesteć i ile masz kont w ewelibnku mało kto dodaje taką strone do jednego systemu https://copy3.2hot4u.pl/ nie dodając jej do innego?

Fakt masz na swoim serwerze całą mase tych śmietników ale z tego co widze ani jeden z nich nie jest w ewelibnku

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ponownie muszę się bronić z Twoich fałszywych zarzutów bowiem wiele z nich ma się nijak z prawdą.

Jakoś nie uciekłeś z eweba

Z e-weba powoli przenoszę serwisy, webmini - licencja na to nie pozwala więc sobie zostaną. Zawsze będzie czym indeksować zaplecza, wpisy itp.

Na to pytanie może poszukasz odpowiedzi w innyt Twoim wątku tzn https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...c=64844&hl=

To post z 1,5 roku. I teraz przywołany nic nowego nie wnosi ?

Problem z Twoimi banami jak widzisz się rozwiązał

Czyli ? Bo pytałem tylko czy inni też dostali bana na jakieś webmini,a Ty sie rozpisujesz nie na temat

Skoro mówie ze nie ma cie w systemie to wierz mi że Cie nie ma, pozostawiałeś po sobie tyle śladów na PIO że nie trudno skapną się kim jesteć i ile masz kont w ewelibnku mało kto dodaje taką strone do jednego systemu https://copy3.2hot4u.pl/ nie dodając jej do innego?

Mam 4 konta, a Ty podałeś adres strony, która była zapleczem dodanym 2 lata temu ? To było moje pierwsze konto w ewebie i jak widzisz korzystałem z niego tylko używają adderka.

Znajdziesz spokojnie moje kolejne, ale AKTYWNE konto gdzie moje webmini mają po PR=3(ułatwiłem Ci zadanie), dodam ,że cześć z nich jest w domenie .TK to już chyba znajdziesz bez problemu. Na tym mi tak bardzo nie zależy, ale proszę Cie tym razem już nie rzucaj adresami.

Edit. Jednak ułatwie Ci zadanie - wysłałem Ci nazwę użytkownika na PW.

Teraz proszę byś jednak przyznał się do tego ,że się myliłeś.

Oczywiście licze się z tym, że będziesz przy tym próbował mnie jak najbardziej oczernić i wyjawić jak najwięcej danych moich, które są w Twoim systemie na moją nie korzyść. Tylko jeden autor systemu SWL jest do tego zdolny - Ty

W wolnej chwili postów gdzie ludzie wyrażali niezadowolenie wobec tego ,że podajesz ich strony, obojętnie jakie śmieci by to nie były, to etyka właścicieli SWL wymaga, aby zachowali to dla siebie.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaje coraz częściej bany na webmini (lekko modyfikowany darmowy szablon + trochę unikalnych zdań na stronie), wy też ?

Mając obecnie ciut więcej infomracji to teraz powiedz summiennie ile tych banów dostałeś na webmini ?

... to etyka właścicieli SWL wymaga, aby zachowali to dla siebie.

Czy ja pokzałem Twoje domeny które są podłączone do e-weblink.com ?, mało z tego pytałes o lawine banów na webmini a ja nadal nie widzie tej lawiny

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory większość użytkowników była zadowolona z mocy działania systemu. Wprowadzenie limitu BL na pewno poprawi jego jakość, jednak ma to wiele minusów. Przeglądając udostępnione wszystkim statystyki mogę się domyślać, że z systemu wyleci kilkadziesiąt procent serwisów np. małe, dobre strony podlinkowane katalogami, preclami itp. Podaż się zmniejszy, cena pójdzie w górę.

Jeszcze kilka dni temu nie miałem wątpliwości, że osiągnę próg do połowy czerwca. Wszyscy jednak wiedzą, co ostatnio działo się w Yahoo. Niektóre serwisy, których BL był oparty o stałe linki straciły nawet 70%.

Na tych zmianach straci sam system (wylecą punkty, wylecą konta pro), użytkownicy (mniejsza podaż) oraz użytkownicy z tzw. normalnymi stronami, którzy nie będą w stanie zapewnić sobie wystarczającej liczby BL.

Jedyny plus byłby taki, że z systemu zostaną usunięte strony handlarzy, którzy masowo stawiają marnej jakości niepodlinkowane strony.

@Xann

Wprowadziłeś próg 500 linków w oparciu o swoje testy, ale sam widzisz, co się dzieje teraz w Yahoo. Może wstrzymałbyś się na razie z tą decyzją, zmniejszył próg do 200 (to i tak 2x więcej niż konkurencja) i obserwował jak wygląda sytuacja w Yahoo.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Y wywinelo taki numer (pewnie nie tylko mi i jutro bedzie to widac na wykresach) ze jestem tez za przesunieciem ciecia o miesiac (samo ciecie jest dobrym pomyslem). Od jakiegos czasu przeorganizowalem sie by przygotowac sie na ciecia ale zamiast rosnac mi Bl to spadly jeszcze o 2/3 ;]

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann chcial dobrze, a czynniki zewnetrzne troche namacily w sytuacji

ja sobie przepraszam tez stwierdzenie, ze sprzedawcy nie dbaja o swoje strony. ja i kilku moich kolegow z branzy linkuje swoje strony - tylko tak one moga zdobyc site. tych sprzedawcow, ktorych pytalem o pingowanie stwierdzaja, ze tego nie robia bo to juz nie dziala tak jak kilka lat temu.

ale macie racje - sa sprzedawcy i 'sprzedawcy'. duzi sprzedawcy - przezyja, beda dalej sprzedawac, a moze tez i wiecej zarobia gdy cena skoczy. 'sprzedawcy' - znikna i to dobrze, choc nie dla tych ktorzy chca i kupuja baardzo tanio punkty od osob, ktore maja np. 200k na koncie lacznie

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności